Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.
Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/
Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти", присвячений Міжнародному дню недоношених дітей, відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 4. ЛІПІДИ: ПОТРІБНІ ЧИ НІ? І ЯКІ?
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?
23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2).
Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.
В рамках Національного дводенного семінару-тренінгу з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» 23-24 вересня 2021р. в онлайн режимі пройде Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів України.
Онлайн-курс познайомить з європейськими інноваціями катамнестичного спостереження немовлят віком до трьох років після виписки зі стаціонару.
3 червня 2021 компанія Бакстер спільно з Асоціацією неонатологів України провела першу міжнародну онлайн-конференцію «Парентеральне харчування у новонароджених: сучасний погляд на проблему» для фахівців охорони здоров'я країн СНД.
Онлайн-курс навчить інноваціям надання реабілітаційної допомоги дітям до трьох років.
22-25 червня 2021 року во Львові пройшли національні дводенні семінари-тренінги з міжнародною участю (в режимі online та offline) «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Рівненської, Закарпатської областей.
3 червня 2021 року пройде міжнародна онлайн-конференція «Парентеральне харчування у новонароджених: сучасний погляд на проблему».
Вийшла 5 серія майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Введення препарату Нумета G13E»
Вийшла 4 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Активація препарату Нумета G13E»
Вийшла 3 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Визначення дози препарату Нумета G13E».
Вийшла 2 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Основні особливості препарату Нумета G13E».
Вийшла 1 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці». Майстер-клас підготовлений спільно Асоціацією неонатологів України та компанією Baxter.
Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».
Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».
Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»
29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.
Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.
ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 14 травня 2020 з 13:00 до 15:00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Парентеральне харчування в неонатальній практиці». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.
30-31 жовтня 2019 року в місті Івано-Франківськ відбувся семінар «Неонатологія: від теорії до практики». Семінар організований Чеськими центрами в рамках програми «House of Europe». Це нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.
24-27 лютого в Полтаві пройшов дводенний тренінг «Розробка та впровадження сучасних клінічних Керівних принципів з питань неонатального парентерального харчування» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Донецької, Луганської, Полтавської, Харьковської та Сумської областей.
3 грудня 2019 року на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" Асоціація неонатологів України проводить онлайн конференцію «Програма парентерального харчування недоношених новонароджених в світлі сучасних рекомендацій». Участь у заході узяли завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.
30 та 31 жовтня на базі КНП "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" відбулась міжнародна конференція на тему «Неонатологія: від теорії до практики». У дводенному науково-практичному семінарі взяли участь 45 лікарів зі Львова, Вінниці, Чернівців, Чернігова, Києва, Житомира, Харкова, Дніпра, Луцька та Івано-Франківська й спікери та гості з Чеської Республіки.
У Львові пройшов семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених в рамках американо-українського проекту, під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України, Благодійного фонду «Заради дитини» та гуманітарної служби LDS Charities (США) для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів та дитячих анестезіологів міста Львова та Львівської області.
16-17 травня пройшов цикл тренінгу з первинної реанімації новонароджених для 42-х лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів, дитячих анестезіологів Донецької та Луганської областей.
14 травня 2019 року, у місті Харкові під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України та Благодійного фонду «Заради дитини», в рамках американо-українського проекту, почався дводенний науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених.
17-18 квітня в Києві пройшов науково-практичний семінар «Парентеральне харчування новонароджених: сучасні теоретичні концепції і практичні рекомендації».
12-13 листопада 2018 року у Дніпрі на базі Дніпропетровського обласного перинатального центру відбувся практичний тренінг з початкової, реанімаційної та післяреанімаційної допомоги новонародженим.
З 11 по 25 липня 2018 року в місті Тайцанг, у провінції Суджоу Китайської Народної Республіки, пройшов семінар з приводу організації охорони здоров’я матері і дитини для країн, що розвиваються.
13 та 16 серпня в ДУ «ІПАГ ім. академіка О.М. Лук'янової НАМНУ» пройшли планові семінари-тренінги по сьомій Програмі первинної реанімації новонароджених для усіх спеціалістів акушерської та неонатальної служб.
З 24 травня по 23 червня 2018 у м. Пекін (Кітайська Народна Республіка) відбувся тренінговий курс «Training Program on Technology of Acupuncture and Tuina for Developing Countries, 2018». Для участі у семінарі були запрошені фахівці з клінічної медицини та реабілітології, які представляли більше ніж 12 країн світу.
Асоціація неонатологів України пропонує стажування в КНР на семінари-тренінги