Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 4

25 жовтня 2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 4. ЛІПІДИ: ПОТРІБНІ ЧИ НІ? І ЯКІ?

Спікер: Верещак Олена Юхимівна, завідуюча відділенням інтенсивної терапії, Дніпропетровський обласний перинатальний центр

 

Ключові питання:

 

  1. Що таке ліпіди і яке їх фізіологічне значення в організмі новонародженого?
  2. Навіщо використовувати ліпідні емульсії для парентерального харчування в неонатологічній практиці?
  3. Які є рекомендації щодо застосування ліпідних емульсій для парентерального введення у ново-народжених?
  4. Який взаємозв'язок між парентеральним харчуванням і вираженістю імунної відповіді та запальної реакції?
  5. Чому американські та європейські експерти рекомендують обмежити використання ліпідних емульсій, зроблених на основі соєвої олії, у новонароджених?
  6. А як щодо використання ліпідних емульсій із додаванням риб'ячого жиру? Чи мають вони якісь переваги порівняно з іншими комбінованими ліпідними емульсіями?

 

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість також на а спеціалізованому сайті  ГО  «Українська спілка парентерального та ентерального харчування» https://uspen.org.ua/school-category.

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!

 


Інші новини

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?

11 жовтня
2021

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня
2021

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.