Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

11 листопада 2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?

Спікер: Клименко Тетяна Михайлівна, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України, завідувач кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти

Ключові питання:

  1. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину та сепсис: у чому актуальність проблеми?
  2. У чому ж ризик виникнення внутрішньогоспітальних інфекцій?
  3. Чи всі препарати для парентерального харчування призводять до однакового ризику виникнення внутрішньогоспітальних інфекцій?
  4. Чи реально знизити частоту внутрішньогоспітальних інфекцій при проведенні інфузійної терапії з використанням препаратів, зроблених за технологією «закрита система»? Що кажуть нам клінічні дослідження?
  5. Індивідуалізована методика або стандартизовані препарати для парентерального харчування: що обрати насамперед для новонароджених? Про що кажуть нам міжнародні рекомендації?

 

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість на: https://youtu.be/tcCDg-CIl5I

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість також на  спеціалізованому сайті  ГО  «Українська спілка парентерального та ентерального харчування» https://uspen.org.ua/school-category.

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!

 


Інші новини

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

25 жовтня
2021

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 4

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 4. ЛІПІДИ: ПОТРІБНІ ЧИ НІ? І ЯКІ?

11 жовтня
2021

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня
2021

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.