Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

11 листопада 2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?

Спікер: Клименко Тетяна Михайлівна, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України, завідувач кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти

Ключові питання:

  1. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину та сепсис: у чому актуальність проблеми?
  2. У чому ж ризик виникнення внутрішньогоспітальних інфекцій?
  3. Чи всі препарати для парентерального харчування призводять до однакового ризику виникнення внутрішньогоспітальних інфекцій?
  4. Чи реально знизити частоту внутрішньогоспітальних інфекцій при проведенні інфузійної терапії з використанням препаратів, зроблених за технологією «закрита система»? Що кажуть нам клінічні дослідження?
  5. Індивідуалізована методика або стандартизовані препарати для парентерального харчування: що обрати насамперед для новонароджених? Про що кажуть нам міжнародні рекомендації?

 

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість на: https://youtu.be/tcCDg-CIl5I

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість також на  спеціалізованому сайті  ГО  «Українська спілка парентерального та ентерального харчування» https://uspen.org.ua/school-category.

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!

 


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

25 жовтня
2021

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 4

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 4. ЛІПІДИ: ПОТРІБНІ ЧИ НІ? І ЯКІ?