Матеріали Національної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального зростання та розвитку дитини. Теоретичні та практичні аспекти».

23 січня 2022

 

Конференція відбулась 16 листопада 2021 року за підтримки компанії Фрезеніус Кабі та розпочалась з доповіді члена-кореспондента Національної Академії медичних наук України, заступника директора з перинатальної медицини ДУ "ІПАГ", президента асоціації неонатологів України, д.мед.н., професора Знаменської Т.К. «Парентеральне харчування в Україні. З чим стикається неонатолог?».

Досвідом та знаннями поділились провідні лікарі Німеччини та України:

професор Frank Jochum,  співавтор Європейської настанови ESPGHAN/ESPEN/ESPR/CSPEN 2018 щодо парентерального харчування недоношених та хворих новонароджених, головний лікар Клініки дитячої та підліткової медицини медичного комплексу Шаріте, м. Берлін «Часткове парентеральне харчування недоношених дітей: від фізіології до рекомендацій. З особливою увагою до основних поживних компонентів»;

професор Rolf Schlößer - керівник відділу Неонатології Клініки дитячої та підліткової медицини Університетської клініки Франкфурта, Університет Гете, Франкфурт-на-Майні «Парентеральне харчування у неонатології»;

Тишкевич В.М. - лікар-неонатолог вищої категорії, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Перинатального центра м.Києва, Шевченко В.В. - лікар-неонатолог, Перинатальний центр м.Києва «Досвід впровадження міжнародних Рекомендацій з парентерального харчування у неонатології, Перинатальний центр м. Києва»

Матеріали конференції можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=CJzcemOKlwg&t=6156s


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?

25 жовтня
2021

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 4

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 4. ЛІПІДИ: ПОТРІБНІ ЧИ НІ? І ЯКІ?