Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

10 грудня 2020

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

«Сучасний догляд за новонародженими» — новий онлайн-курс для медиків від фахівців у сфері медицини із Чехії та Польщі, який відповість на ці запитання.

  • як виходжувати та доглядати за новонародженими дітьми?
  • як забезпечити профілактику та контроль інфекцій, болю та стресу?
  • як реалізовувати парентеральне та альтернативне харчування?
  • як доглядати за новонародженим під час лікувальної гіпотермії?
  • які принципи організації роботи медичної сестри?

Усе це — на прикладах із реальної практики восьми лікарів і медсестер із Чехії та Польщі.

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими» — безкоштовний. Він складається з десяти різних тем. Студенти курсу отримають доступ до перекладених українською презентацій, відео-лекцій з українськими субтитрами, а також — до перекладеного в межах курсу європротоколу «Процедури догляду за новонародженими». Після успішного завершення усі слухачі отримають сертифікат, що відповідає вимогам МОЗ.

Посилання для реєстрації на курс: https://bit.ly/33djhFK


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?