Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

10 грудня 2020

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

«Сучасний догляд за новонародженими» — новий онлайн-курс для медиків від фахівців у сфері медицини із Чехії та Польщі, який відповість на ці запитання.

  • як виходжувати та доглядати за новонародженими дітьми?
  • як забезпечити профілактику та контроль інфекцій, болю та стресу?
  • як реалізовувати парентеральне та альтернативне харчування?
  • як доглядати за новонародженим під час лікувальної гіпотермії?
  • які принципи організації роботи медичної сестри?

Усе це — на прикладах із реальної практики восьми лікарів і медсестер із Чехії та Польщі.

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими» — безкоштовний. Він складається з десяти різних тем. Студенти курсу отримають доступ до перекладених українською презентацій, відео-лекцій з українськими субтитрами, а також — до перекладеного в межах курсу європротоколу «Процедури догляду за новонародженими». Після успішного завершення усі слухачі отримають сертифікат, що відповідає вимогам МОЗ.

Посилання для реєстрації на курс: https://bit.ly/33djhFK


Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.