Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

10 грудня 2020

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

«Сучасний догляд за новонародженими» — новий онлайн-курс для медиків від фахівців у сфері медицини із Чехії та Польщі, який відповість на ці запитання.

  • як виходжувати та доглядати за новонародженими дітьми?
  • як забезпечити профілактику та контроль інфекцій, болю та стресу?
  • як реалізовувати парентеральне та альтернативне харчування?
  • як доглядати за новонародженим під час лікувальної гіпотермії?
  • які принципи організації роботи медичної сестри?

Усе це — на прикладах із реальної практики восьми лікарів і медсестер із Чехії та Польщі.

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими» — безкоштовний. Він складається з десяти різних тем. Студенти курсу отримають доступ до перекладених українською презентацій, відео-лекцій з українськими субтитрами, а також — до перекладеного в межах курсу європротоколу «Процедури догляду за новонародженими». Після успішного завершення усі слухачі отримають сертифікат, що відповідає вимогам МОЗ.

Посилання для реєстрації на курс: https://bit.ly/33djhFK


Інші новини

16 листопада
2020

Вебінар "Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням"

Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».

15 вересня
2020

Проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

09 вересня
2020

Режими інвазивної вентиляції - доповідь Rangasamy Ramanathan

29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.

01 липня
2020

Онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я «Парентеральне харчування у недоношених новонароджених: від доказів до зміни клінічної практики»

Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.

14 травня
2020

Он-лайн конференція «Парентеральне харчування в неонатальній практиці»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 14 травня 2020 з 13:00 до 15:00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Парентеральне харчування в неонатальній практиці». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.