30 червня 2021
22-25 червня 2021 року во Львові пройшли національні дводенні семінари-тренінги з міжнародною участю (в режимі online та offline) «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Рівненської, Закарпатської областей.
Захід проводився Асоціацією неонатологів України за підтримки Національної академії медичних наук України, ДУ "ІПАГ ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України" та благодійного фонду "Заради дитини".
Під час проведення тренінгу лікарі прослухали лекції, оновили свої знання та відпрацювали практичні навички з призначення парентерального харчування новонароджених за різними методиками. За результатами проходження тренінгу учасники отримали сертифікати.
Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.
Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/
Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти", присвячений Міжнародному дню недоношених дітей, відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?