04 липня 2018
З 24 травня по 23 червня 2018 у м. Пекін (Кітайська Народна Республіка) відбувся тренінговий курс «Training Program on Technology of Acupuncture and Tuina for Developing Countries, 2018». Для участі у семінарі були запрошені фахівці з клінічної медицини та реабілітології, які представляли більше ніж 12 країн світу.
Завдяки підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у тренінговому курсі взяли участь українські лікарі Коваленко Т.М., Голота Т.В., Мірошников О.О. відкривши нову сторінку співпраці між Китайською Торговою Асоціацією та Асоціацією неонатологів України.
Семінар було присвячено теорії та практикам традиційної китайської медицини, зокрема акупунктурі та масажу Туїна, підходам до їх застосуванні у педіатричній практиці та відновному лікуванні дорослих та дітей.
Лекції та практичні заняття в рамках семіару проводилися викладачами госпіталю Сіюань Китайської академії медичних наук;
В перший день семінару учасники були ознайомлені з теоретичними засадами традиційної китайської медицини та їх взаємозв’язками з західною медициною. У лекції професора Xu Feng було висвітлено особливості основ китайської культури в якості базису традиційної китайської медицини.
У подальшому учасники тренінгу мали нагоду отримати практичні та теоретичні навички з технології акупунктури та масажу Туйна, а також традиційної дихальної гімнастики Цігун та фітотерапії їз застосуванням китайських рослинних засобів. Були розглянуті основні аспекти застосування даних методів в ортопедії, дерматології, педіатричній практиці, зокрема, у лікуванні мігрені, дисменореї, риніту, оперізуючого лишаю та інших патологіях. Було розглянуто підходи до застосування методів акупунктури та масажу у різних вікових групах, в тому числі у дітей раннього віку.
Учасники семінару також мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною та історією Кітайської Народної Республіки, відвідати ключові пам’ятки культури Пекіну та його околиць.
Отримані учасниками семінару практичні навички, безумовно будуть мати значне значення для розширення світогляду вітчизняних лікарів та арсеналу доступних їм лікувальних методик. У подальшому заплановано продовжувати та розширювати співпрацю з Академією медичних наук КНР з метою подальшого навчання вітчизняних фахівців у закладах охорони здоров’я КНР.
Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».
Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».
Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»
29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.
Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.