14 травня 2020
ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 14 травня 2020 з 13:00 до 15:00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Парентеральне харчування в неонатальній практиці». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.
Підключення до трансляції відбудеться за допомогою програми Zoom, яку рекомендуємо скачати з сайту розробника за посиланням: https://zoom.us/download.
Для участі у конференції та отримання коду для підключення просимо зареєструватися до 12 травня 2020 р. (закінчення реєстрації 12 травня о 14:00). Для реєстрації необхідно на електронну пошту tkznamenska@gmail.com повідомити назву медичного закладу, контактну особу, електронну адресу для отримання посилання для підключення або номер мобільного телефону для отримання sms-повідомлення з кодом підключення.
Код для підключення надається 14 травня 2020 за одну годину до он-лайн зв'язку.
Відповідальна особа за реєстрацію учасників та координатор конференції Шпильова Ірина, тел. +38 (097) 595 50 50, +38 (073) 073 12 67.
Трансляція заходу буде проходити в режимі он-лайн на цій сторінці.
Програма конференції
Відкриття. Вступне слово
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ "ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України", Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.
«Парентаральне харчування в Україні. З чим стикається неонатолог?»
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ "ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України", д.мед.н., проф.
«Сучасні стандарти та міжнародні рекомендації парентерального харчування в неонатальній практиці»
Воробйова Ольга Володимирівна
д.мед.н., провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н.
«Практичні аспекти менеджменту парентерального харчування в умовах відділень інтенсивної терапії»
Добрянський Дмитро Олександрович
професор кафедри педіатрії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, д.мед.н., проф.
«Власний досвід застосування препаратів для парентерального харчування в неонатальній практиці республіки Казахстан»
Бектурган Тинимбаєвич Карін
главный внештатный неонатолог Республики Казахстан
Відповіді на запитання
Знаменська Тетяна Костянтинівна
Добрянський Дмитро Олександрович
Воробйова Ольга Володимирівна
Бектурган Тинимбаєвич Карін
Вийшла 3 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Визначення дози препарату Нумета G13E».
Вийшла 2 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Основні особливості препарату Нумета G13E».
Вийшла 1 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці». Майстер-клас підготовлений спільно Асоціацією неонатологів України та компанією Baxter.
Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».
Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».