Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

02 жовтня

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

Конференцію з вступним словом відкрила Президент Асоціації  неонатологів України, заступниця директора  з перинатальної медицини, керівниця відділення неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.м.н., професор Т.К. Знаменська. Спикерами  семінару – тренінгу були: професор Д.О. Добрянський (доклади: «Нові Європейські рекомендації з парентерального харчування новонароджених», «Вуглеводи», «Організація, моніторинг і стандартизація ПЕХ», «Мінімальне трофічне харчування. Перехід від парентерального до ентерального харчування»); професор Ришард Лаутербах (доклад: «Амінокислоти та жирові емульсії» ); професор О.В. Воробйова (доклади: «Рідина й електроліти», «Забезпечення судинного доступу»).

В доповідях були висвітлені сучасні підходи до розуміння і використання сучасної технології ПЕХ передчасно народжених і важко хворих новонароджених дітей, включаючи можливі коротко- і довгострокові наслідки неадекватного харчування, оцінка харчових потреб, характеристики основних складових ПЕХ, представлені організаційні вимоги до проведення і практичні аспекти ПЕХ, а також особливості сучасних спеціальних продуктів ПЕХ доступних в Україні,  знання і належне використання яких є необхідною умовою досягнення оптимальних показників надання медичної допомоги відповідним категоріям пацієнтів. Після закінчення кожної доповіді учасники семінару – тренінгу  мали можливість у ході активної дискусії ставити запитання та отримувати вичерпні відповіді.

Другий день семінару–тренінгу  був присвячений практичній роботі з клінічними випадками.

Після закінчення семінару–тренінгу  всі учасники заходу отримали сертифікати відповідно до п.3.4 додатку 5 наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019 р. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Одеська Асоціація лікарів педіатрів та неонатологів та всі учасники семінару – тренінгу «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» висловлюють щиру подяку Президенту Асоціації  неонатологів України, заступниці директора  з перинатальної медицини, керівниця відділення неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.м.н., професору Т.К. Знаменській, професору Д.О. Добрянському, професору Ришард Лаутербаху, професору О.В. Воробйову та всім організаторам семінару–тренінгу.


Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.

15 вересня

Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених»

В рамках Національного дводенного семінару-тренінгу з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» 23-24 вересня 2021р. в онлайн режимі пройде Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів України.