Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

11 жовтня

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

 

Спікер: Добрянський Дмитро Олександрович, доктор медичних наук, професор, кафедра педіатрії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Ключові питання:

  1. Які підходи до проведення парентерального харчування у недоношених новонароджених і дітей різного віку використовуються на сьогодні?
  2. Якою була еволюція препаратів для парентерального харчування, що застосовуються в неонатологічній практиці?
  3. У чому була основна причина створення стандартизованих препаратів для парентерального харчування «все в одному» промислового виробництва?
  4. Як влаштовані стандартизовані препарати для парентерального харчування, зроблені за технологією «все одному»?
  5. Чому визначення дози стандартизованих препаратів для парентерального харчування «все в одному» є зручнішим для медичного персоналу порівняно з індивідуалізованим підходом?
  6. Якими є результати порівняльних клінічних досліджень, де вивчали ефективність проведення парентерального харчування при використанні індивідуалізованого та стандартизованого підходів?

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!


Інші новини

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.

15 вересня

Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених»

В рамках Національного дводенного семінару-тренінгу з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» 23-24 вересня 2021р. в онлайн режимі пройде Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів України.