Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

11 жовтня 2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

 

Спікер: Добрянський Дмитро Олександрович, доктор медичних наук, професор, кафедра педіатрії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Ключові питання:

  1. Які підходи до проведення парентерального харчування у недоношених новонароджених і дітей різного віку використовуються на сьогодні?
  2. Якою була еволюція препаратів для парентерального харчування, що застосовуються в неонатологічній практиці?
  3. У чому була основна причина створення стандартизованих препаратів для парентерального харчування «все в одному» промислового виробництва?
  4. Як влаштовані стандартизовані препарати для парентерального харчування, зроблені за технологією «все одному»?
  5. Чому визначення дози стандартизованих препаратів для парентерального харчування «все в одному» є зручнішим для медичного персоналу порівняно з індивідуалізованим підходом?
  6. Якими є результати порівняльних клінічних досліджень, де вивчали ефективність проведення парентерального харчування при використанні індивідуалізованого та стандартизованого підходів?

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?