Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

02 жовтня

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 2. ЯК ЗБАЛАНСУВАТИ БІЛОК І ЕНЕРГІЮ ТА УНИКНУТИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ

https://youtu.be/2AiuShA_Wlc

Спікер: Кошурба Ілля Васильович; Медичний директор з неонатологічної допомоги; Чернівецький обласний перинатальний центр

 

Ключові питання:

  1. Який оптимальний рівень забезпечення новонароджених енергією?
  2. Який оптимальний рівень забезпечення новонароджених вуглеводами?
  3. Який оптимальний рівень забезпечення новонароджених білком?
  4. Яким є оптимальний рівень забезпечення новонароджених ліпідами?
  5. Як можна збалансувати забезпечення новонароджених енергією та поживними речовинами під час проведення нутритивної терапії?

 

Ознайомитися з матеріалами проекту Ви маєте можливість на на спеціалізованому сайті  ГО  «Українська спілка парентерального та ентерального харчування» https://uspen.org.ua/school-category

По завершенню навчання в рамках проекту nLUNA-2021 отримуйте СЕРТИФІКАТИ від Міністерства охорони здоров’я України!

 

 


Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.

15 вересня

Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених»

В рамках Національного дводенного семінару-тренінгу з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» 23-24 вересня 2021р. в онлайн режимі пройде Національна фахова школа з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів України.