Науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених для лікарів Львова та Львівської області

28 травня 2019

У Львові пройшов семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених в рамках американо-українського проекту, під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України, Благодійного фонду «Заради дитини» та гуманітарної служби LDS Charities (США) для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів та дитячих анестезіологів міста Львова та Львівської області.

2 інструктора активно читали лекції, працювали у групах по практичним навичкам на манекенах, доводили сучасні підходи до надання первинної реанімаційної допомоги новонародженим в пологовій залі та особливостей післяреанімаційного спостереження за дітьми групи ризику. Вони в подальшому мають бути наставниками та організаторами тренінгів з первинної реанімації новонароджених у своїх лікувальних закладах.

Усі учасники заходу активно, мотиваційно, з професійною зацікавленістю приймали участь у навчанні, отримали відповіді на свої запитання, відпрацювали практичні навички на манекенах, подискутували з міжнародними сертифікованими інструкторами ААП і АНА - Джорджом Беннетом і Шоном В. Оделлом. В проведенні тренінгу приймали участь професора Т. Знаменська, Д. Добрянський та О. Воробйова.

Наприкінці практичного семінару-тренінгу учасники отримали сертифікати, відповідні до Наказу МОЗ №446 від 22.02.2019, додатку 5 п.3.3. (навчання на симуляційних тренінгах або тренінгах з оволодіння практичними навичками), манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своєму лікувальному закладі.


Інші новини

27 квітня

Введення препарату Нумета G13E

Вийшла 5 серія майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Введення препарату Нумета G13E»

19 квітня

Активація препарату Нумета G13E

Вийшла 4 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Активація препарату Нумета G13E»

12 квітня

Визначення дози препарату Нумета G13E

Вийшла 3 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Визначення дози препарату  Нумета G13E».

05 квітня

Основні особливості препарату Нумета G13E

Вийшла 2 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Основні особливості препарату Нумета G13E».

27 березня

Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці

Вийшла 1 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці». Майстер-клас підготовлений спільно Асоціацією неонатологів України та компанією Baxter.