Науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених для лікарів Львова та Львівської області

28 травня 2019

У Львові пройшов семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених в рамках американо-українського проекту, під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України, Благодійного фонду «Заради дитини» та гуманітарної служби LDS Charities (США) для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів та дитячих анестезіологів міста Львова та Львівської області.

2 інструктора активно читали лекції, працювали у групах по практичним навичкам на манекенах, доводили сучасні підходи до надання первинної реанімаційної допомоги новонародженим в пологовій залі та особливостей післяреанімаційного спостереження за дітьми групи ризику. Вони в подальшому мають бути наставниками та організаторами тренінгів з первинної реанімації новонароджених у своїх лікувальних закладах.

Усі учасники заходу активно, мотиваційно, з професійною зацікавленістю приймали участь у навчанні, отримали відповіді на свої запитання, відпрацювали практичні навички на манекенах, подискутували з міжнародними сертифікованими інструкторами ААП і АНА - Джорджом Беннетом і Шоном В. Оделлом. В проведенні тренінгу приймали участь професора Т. Знаменська, Д. Добрянський та О. Воробйова.

Наприкінці практичного семінару-тренінгу учасники отримали сертифікати, відповідні до Наказу МОЗ №446 від 22.02.2019, додатку 5 п.3.3. (навчання на симуляційних тренінгах або тренінгах з оволодіння практичними навичками), манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своєму лікувальному закладі.


Інші новини

10 грудня
2020

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

16 листопада
2020

Вебінар "Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням"

Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».

15 вересня
2020

Проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

09 вересня
2020

Режими інвазивної вентиляції - доповідь Rangasamy Ramanathan

29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.

01 липня
2020

Онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я «Парентеральне харчування у недоношених новонароджених: від доказів до зміни клінічної практики»

Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.