Науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених для лікарів Львова та Львівської області

28 травня 2019

У Львові пройшов семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених в рамках американо-українського проекту, під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України, Благодійного фонду «Заради дитини» та гуманітарної служби LDS Charities (США) для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів та дитячих анестезіологів міста Львова та Львівської області.

2 інструктора активно читали лекції, працювали у групах по практичним навичкам на манекенах, доводили сучасні підходи до надання первинної реанімаційної допомоги новонародженим в пологовій залі та особливостей післяреанімаційного спостереження за дітьми групи ризику. Вони в подальшому мають бути наставниками та організаторами тренінгів з первинної реанімації новонароджених у своїх лікувальних закладах.

Усі учасники заходу активно, мотиваційно, з професійною зацікавленістю приймали участь у навчанні, отримали відповіді на свої запитання, відпрацювали практичні навички на манекенах, подискутували з міжнародними сертифікованими інструкторами ААП і АНА - Джорджом Беннетом і Шоном В. Оделлом. В проведенні тренінгу приймали участь професора Т. Знаменська, Д. Добрянський та О. Воробйова.

Наприкінці практичного семінару-тренінгу учасники отримали сертифікати, відповідні до Наказу МОЗ №446 від 22.02.2019, додатку 5 п.3.3. (навчання на симуляційних тренінгах або тренінгах з оволодіння практичними навичками), манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своєму лікувальному закладі.


Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.