Науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених для лікарів Львова та Львівської області

28 травня 2019

У Львові пройшов семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених в рамках американо-українського проекту, під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України, Благодійного фонду «Заради дитини» та гуманітарної служби LDS Charities (США) для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів та дитячих анестезіологів міста Львова та Львівської області.

2 інструктора активно читали лекції, працювали у групах по практичним навичкам на манекенах, доводили сучасні підходи до надання первинної реанімаційної допомоги новонародженим в пологовій залі та особливостей післяреанімаційного спостереження за дітьми групи ризику. Вони в подальшому мають бути наставниками та організаторами тренінгів з первинної реанімації новонароджених у своїх лікувальних закладах.

Усі учасники заходу активно, мотиваційно, з професійною зацікавленістю приймали участь у навчанні, отримали відповіді на свої запитання, відпрацювали практичні навички на манекенах, подискутували з міжнародними сертифікованими інструкторами ААП і АНА - Джорджом Беннетом і Шоном В. Оделлом. В проведенні тренінгу приймали участь професора Т. Знаменська, Д. Добрянський та О. Воробйова.

Наприкінці практичного семінару-тренінгу учасники отримали сертифікати, відповідні до Наказу МОЗ №446 від 22.02.2019, додатку 5 п.3.3. (навчання на симуляційних тренінгах або тренінгах з оволодіння практичними навичками), манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своєму лікувальному закладі.


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?