Міжнародна онлайн-конференція «Парентеральне харчування у новонароджених: сучасний погляд на проблему»

19 серпня

3 червня 2021 компанія Бакстер спільно з Асоціацією неонатологів України провела першу міжнародну онлайн-конференцію «Парентеральне харчування у новонароджених: сучасний погляд на проблему» для фахівців охорони здоров'я країн СНД.

Модератором цієї конференції була Президент Асоціації неонатологів України професор Знаменська Тетяна Костянтинівна. В даному заході взяли участь понад 200 фахівців з України, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Вірменії та Монголії. Оскільки дана конференція спочатку планувалася для лікарів СНД, то нами в якості робочої мови для виступів спікерів і матеріалів конференції був обраний російську мову.

З матеріалами цієї конференції Ви зможете ознайомитися або на спеціалізовано м сайті Успіння за посиланням: https://uspen.org.ua/ru/posts/sekciya-5-ru

Нутритивная недостатність у недоношених новонароджених в Україні. Сучасний стан проблеми
Знам'янська Тетяна Костянтинівна
доктор медичних наук, професор, Заступник Директора по перинатальній медицині, керівник відділу неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України », Президент Асоціації неонатологів України (м.Київ, Україна)

Індивідуалізований і стандартизований підходи до парентерального харчування у новонароджених: за і проти
Добрянский Дмитрий Александрович
доктор медичних наук, професор, кафедра педіатрії № 2 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (м.Львів, Україна)

Європейський підхід до нутритивной терапії в педіатричній практиці
Хафтель Ліор Задок
Спеціаліст з дитячої та підліткової медицини, Головний лікар, Перинатальний центр, Клініка дитячої та підліткової медицини (м Ліппштадт, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина)

Нутритивная підтримка у новонароджених в Республіці Казахстан. Наш власний досвід
Карін Бектурган Тинимбаєвич
в.о. Завідувача кафедри неонатології Казахстанського Медичного університету, Голова товариства "Національний конгрес неонатологів і акушер гінекологів Казахстану" (м Астана, Республіка Казахстан)

Стандартизований підхід до парентерального харчування. Практичні аспекти. Майстер клас
Воробйова Ольга Володимирівна
доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник, відділення неонатології, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України» (м.Київ, Україна)


Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.