Планові семінари-тренінги по програмі первинної реанімації новонароджених в ІПАГ

16 серпня 2018

13 та 16 серпня в ДУ «ІПАГ ім. академіка О.М. Лук'янової НАМНУ» пройшли планові семінари-тренінги по сьомій Програмі первинної реанімації новонароджених для усіх спеціалістів акушерської та неонатальної служб.

Першими учасниками стали медичні сестри, лікарі-неонатологи, лікарі-інтерни відділу неонатології (інтенсив, постінтенсив, відділення неонатології).

Перший день був присвячений теоретичному курсу, другий - відпрацюванню практичних навичок по ПРН та постреанімаційної допомоги на манекенах. Окрема увага приділялася особливостям надання допомоги недоношеним дітям в пологовому залі. 

Учасникам тренінгу допомагали національні тренери по ПРН - Воробйова Ольга і Простаков Ігор, регіональні тренери - Єфімов Володимир і Баб'як Наталія.

Навчання пройшло плідно з активною участю медичного персоналу відділень.


Інші новини

10 грудня
2020

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

16 листопада
2020

Вебінар "Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням"

Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».

15 вересня
2020

Проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

09 вересня
2020

Режими інвазивної вентиляції - доповідь Rangasamy Ramanathan

29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.

01 липня
2020

Онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я «Парентеральне харчування у недоношених новонароджених: від доказів до зміни клінічної практики»

Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.