Свято малюка в Рівному

03 грудня 2019

Вже багато років поспіль до Дня недоношених дітей, яке відзначають 17 листопада, колектив обласної дитячої лікарні запрошує своїх маленьких друзів-нетерплячок на веселе Свято малюка. Його проводять в обласному театрі ляльок.

Завідувачка відділення для недоношених новонароджених дітей Рівненської обласної дитячої лікарні Катерина Макарчук вже понад 15 років займається виходжуванням передчасно народжених діток. Саме вона стала ініціатором та головним організатором цього свята.

Ми щороку організовуємо захід, присвячений Міжнародному дню недоношеної дитини, – каже вона. – Цим хочемо нагадати спільноті, що недоношеність – це не вирок. Це особливий стан передчасно народжених дітей, та при правильному виходжуванні, доброму оснащенні неонатальних відділень, ранній реабілітації, ефективному катамнестичному спостереженні показники інвалідності й малюкової смертності можливо значно знизити. Більшість таких дітей через кілька років не можна відрізнити від їхніх однолітків, народжених вчасно. Щороку у світі народжується до 15 мільйонів недоношених дітей, фактично це кожна 10-та дитина. Тільки в нашій лікарні щороку лікується до 400 передчасно народжених діток, усіх їх ми запросили сьогодні до лялькового театру, аби вони продемонстрували свої таланти, весело провели час і ще раз порадували нас своїми досягненнями, – повідомила Катерина Макарчук.

Батьків та медпрацівників також тепло вітали експерт з обладнання Володимир Мітін, головний лікар міського пологового будинку Світлана Муравська. Гості не тільки сказали багато теплих слів, а й презентували подарунки для виходжування малюків-нетерплячок.

Президент Асоціації Тетяна Знаменська подарувала для КП «РОДЛ» навчальне обладнання для симуляційного тренінгового центру для відпрацювання навичок з первинної реанімації новонароджених. Ці тренінги будуть проводитися для усіх неонатологів Рівненської області.
 


Інші новини

15 липня

Вместе для лучшего ухода! Держите недоношенных и больных детей рядом с родителями

В течение последних нескольких месяцев  международное родительское сообщество борется с ограничениями доступа родителей  в неонатальных отделениях из-за COVID-19.  Кампания начнется в июле 2020 года и продлится до сентября 2021 года .

28 травня

Поширені запитання про Відділення Інтенсивної Терапії Новонароджених під час пандемії COVID-19

Поширені запитання про вплив COVID-19 на материнство і здоров’я новонароджених.

27 травня

Поширені запитання про виписку, спостереження та розвиток дитини у часи COVID-19

Поширені запитання про COVID-19 щодо здоров’я матері та дитини.

26 травня

Поширені запитання про грудне вигодовування та донорське молоко під час пандемії COVID-19

Поширені запитання про COVID-19 щодо здоров’я матері та дитини