Пішов з життя Коржинський Юрій Степанович

11 жовтня 2018

Пішов з життя відомий український вчений-педіатр, завідувач кафедри педіатрії та неонатології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, доктор медичних наук, професор Коржинський Юрій Степанович.

Асоціація висловлює співчуття рідним, близьким та колегам. Вічна пам‘ять.

Коржинський Юрій Степанович — професор, завідувач кафедри педіатрії і неонатології ФПДО.

Закінчив медичний факультет Львівського медичного інституту (1970). Стажування з неонатології в університеті Торонто, Канада (1994).

Працював: аспірант (1970-73), молодший науковий співпрацівник (1973-76) Київського Інституту кібернетики АН УРСР; молодший науковий співпрацівник Київського НДІ педіатрії, акушерства і гінекології (1976-78); асистент кафедри факультетської та шпитальної педіатрії (1978-91); завідувач кафедри педіатрії і неонатології ФПДО (від 1991) Львівського медичного інституту.

Кандидат медичних наук (1975), доцент (1992), доктор медичних наук (1992), професор (2001).

Напрями наукових досліджень: біоелектричне управління рухами у відновлювальному лікуванні хворих з паралічами та парезами; вивчення впливу інфекційних, токсичних та імунопатогенних чинників на центральну нервову систему дитини; діагностика і лікування захворювань новонароджених, зокрема, недоношених дітей.

Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць, серед них 3 підручники, 4 навчальні посібники.


Інші новини

18 травня

Критична ситуація у охороні здоров‘я. Брифінг медиків

Критична ситуація у охороні здоров‘я. Брифінг медиків

15 травня

Відкритий лист підтримки Міністром охорони здоров’я України Степанова М.В.

Громадська організація Асоціація неонатологів України, як ніхто інший знає та розуміє, наскільки важливим є збереження та примноження здобутків медичної галузі в період її реформування. Зараз, як ніколи, під час пандемії COVID-19, у складній економічній та політичній ситуації є доцільним збереження стабільності роботи медичної галузі, яка підтримується виваженою політикою управління, яку здійснював Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

15 листопада
2020

Дякую лікар неонатолог - всеукраїнський флешмоб

За виходжуванням кожного немовля стоїть ціла команда фахівців. Виходити найменшу крихітку — це найбільша праця, це віра, любов і набагато більше, ніж просто робота. Ми вдячні кожному, хто допомагає диву статися. Кожен день. Вдячні лікарям, медичним сестрам та братам, адміністрації лікарень, всім тим, без кого шансів на життя у кожної "ранньої пташки" практично не було б. 

15 липня
2020

Вместе для лучшего ухода! Держите недоношенных и больных детей рядом с родителями

В течение последних нескольких месяцев  международное родительское сообщество борется с ограничениями доступа родителей  в неонатальных отделениях из-за COVID-19.  Кампания начнется в июле 2020 года и продлится до сентября 2021 года .