Пішов з життя Коржинський Юрій Степанович

11 жовтня 2018

Пішов з життя відомий український вчений-педіатр, завідувач кафедри педіатрії та неонатології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, доктор медичних наук, професор Коржинський Юрій Степанович.

Асоціація висловлює співчуття рідним, близьким та колегам. Вічна пам‘ять.

Коржинський Юрій Степанович — професор, завідувач кафедри педіатрії і неонатології ФПДО.

Закінчив медичний факультет Львівського медичного інституту (1970). Стажування з неонатології в університеті Торонто, Канада (1994).

Працював: аспірант (1970-73), молодший науковий співпрацівник (1973-76) Київського Інституту кібернетики АН УРСР; молодший науковий співпрацівник Київського НДІ педіатрії, акушерства і гінекології (1976-78); асистент кафедри факультетської та шпитальної педіатрії (1978-91); завідувач кафедри педіатрії і неонатології ФПДО (від 1991) Львівського медичного інституту.

Кандидат медичних наук (1975), доцент (1992), доктор медичних наук (1992), професор (2001).

Напрями наукових досліджень: біоелектричне управління рухами у відновлювальному лікуванні хворих з паралічами та парезами; вивчення впливу інфекційних, токсичних та імунопатогенних чинників на центральну нервову систему дитини; діагностика і лікування захворювань новонароджених, зокрема, недоношених дітей.

Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць, серед них 3 підручники, 4 навчальні посібники.


Інші новини

03 грудня
2019

Свято малюка в Рівному

Вже багато років поспіль до Дня недоношених дітей, яке відзначають 17 листопада, колектив обласної дитячої лікарні запрошує своїх маленьких друзів-нетерплячок на веселе Свято малюка. Його проводять в обласному театрі ляльок.

17 листопада
2019

Всесвітній день передчасно народженого малюка

17 листопада - Всесвітній день передчасно народженого малюка. Вітаємо наших маленьких пацієнтів, батьків та усіх, хто кожного дня докладає зусилля для їх підтримки на початку життя. Приєднуйтесь до святкових акцій по всій країні. Допоможемо разом нашим малюкам!

17 листопада
2018

Святкування Всесвітнього дня передчасно народжених дітей у 2018

У 2018 році світ буде відзначати 10-ий ювілейний рік від заснування Міжнародного дня передчасно народженої дитини. 17 листопада в Україні ми разом з усім світом будемо підтримувати поспішайок та проводити різноманітні заходи з цієї нагоди.

13 листопада
2018

Вітання з нагоди 85-річчя професора Лихачової Ази Сергіївни

Асоціація щиро вітає провідного вченого та видатного лікаря, одного з засновників української школи неонатології професора Лихачову Азу Сергіївну з ювілеєм.

26 жовтня
2018

Пішла з життя Ткаченко Світлана Кузьмівна

Пішла з життя колишня завідувачка кафедри факультетської і шпитальної педіатрії Львівського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор Ткаченко Світлана Кузьмівна.