Робоча поїздка представників Асоціації до Італії

04 квітня

За підтримки англійського виробника медичного обладнання компанії Flexicare, 27-28 березня 2019 року представники Асоціації неонатологів України, на чолі її Президента професора Тетяни Знаменської, з робочим візитом відвідали клініки Італії в супроводі директора Flexicare по продажам в Європі (European Sales Director) Jérôme Pigeot.

За програмою обміну досвідом 27 березня у Мілані лікарі-неонатологи ознайомились з Першим італійським державним інститутом дослідження та стаціонарного лікування захворювань пацієнтів всіх вікових категорій (IRCCS Foundation Ca 'Granda Ospedale Maggiore Policlinico), у якому відвідали педіатричне відділення анестезіології та інтенсивної терапії дітей у супроводі лікаря Stefano Scalia Catenacci. Акцентовано увагу на забезпечення та використання одноразових виробів медичного призначення (ларингеальні маски, ларингоскопи, клинки, рукоятки, відеоларингоскопи одноразового використання, дихальні контури з подвійною лінією обігріву та активним зволоженням, високопотокові назальні канюлі та інші прилади для вентиляційної терапії (NIV), у тому числі вентиляція з безперервним позитивним тиском у дихальних шляхах (CPAP)).

Крім того, відбулася зустріч з Edoardo Calderini - Директором Комплексного оперативного підрозділу, професором зі спеціалізацією - анестезія та інтенсивна терапія, Міланський університет.

Наприкінці доби була бесіда зі клінічними інженерами. Клінічна інженерія займається управлінськими та стратегічними аспектами біомедичних технологій (електромедичне обладнання, програмне забезпечення медичних приладів, діагностичні медичні прилади in vitro) протягом всього життєвого циклу обладнання (специфікації, оцінки, придбання, тестування, управління, обслуговування, утилізація ), гарантуючи його безпечне, доцільне використання, вигідне з економічної точки зору і технологічно оновлене.

28 березня фахівці з України відвідали San Gerardo Hospital провінція Монца-Бріанца, регіон Ломбардія, який охоплює потреби охорони здоров'я населення близько 850 000 жителів, та відділення неонатальної патології лікарні Сан-Герардо, що було створене в 1975 році: і було одним з перших в Італії, на чолі професора Умберто Флавто. Спеціалістами відділення було продемонстровано новітнє технічне та програмне забезпечення, а також сучасне обладнання для медичної допомоги новонародженим. Була можливість ознайомитися з принципом роботи унікальної програми розрахунку парентерального харчування для новонароджених. На сьогодні є певний досвід її використання у відділеннях неонатології, інтенсивної терапії новонароджених у багатьох європейських країнах. Сподіваємось, що в найближчий час і у нас буде можливість її апробації в Україні. 
 


Інші новини

22 вересня

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.

10 березня

Міжнародний медичний форум NPMF 2019

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

01 грудня
2018

Презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми

27 - 28 листопада в Брюсселі (Бельгія) відбулася важлива і довгоочікувана для всіх нас подія - презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми, що включають кілька етапів: супровід вагітних, пренатальний скринінг, ведення пологів, далі - напрямків лікування та виходжування в неонатальних відділеннях та follow up з безпосередньою участю батьків з моменту народження дитини.

07 листопада
2018

Конгрес Європейської академії педіатрії

З 30 жовтня по 4 листопада 2018 р. в Парижі (Франція) проходив 7-й Конгрес Європейської Академії Педіатрії (EAPS). В конгресі взяло участь більше 3 тисяч учасників з 104 країн світу. Українську делегацію представляли більше 42 науковців та практикуючих лікарів-педіатрів і неонатологів. Від Асоціації неонатологів України на конгресі були присутні фахівці з Києва, Харкова, Львова та Полтави.