5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA)

11 жовтня 2019

10-11 жовтня 2019 року у м. Турін (Італія) відбувся 5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA) - «Донорське молоко людини як міст для успішного годування груддю». EMBA об’єднує 28 країн Європи, що мають хоча б один банк грудного молока.

На сьогодні в Європі функціонують 238 банків донорського молока та 15 плануються до відкриття.

Конгрес відвідали Президент Асоціації неонатологів України, професор Тетяна Знаменська та професор Ольга Воробйова. Головною подією відвідування заходу стала зустріч з Президентом EMBA - Enrico Bertino (Italy). Метою бесіди було не тільки знайомство з EMBA та з Асоціацією терміналів грудного молока України, але й обговорювання питання вступу нашої Асоціації терміналів грудного молока України у Європейську Асоціацію банків молока.

Новина про діючий банк донорського молока в Україні та планування відкриття ще декількох у різних регіонах країни знайшла позитивний оклик серед європейських фахівців банків грудного молока та представників EMBA. Одностайно на генеральному засіданні EMBA прийнято рішення щодо вступу України в європейську спільноту банків грудного молока. Розпочато процес оформлення необхідних документів для участі у роботі EMBA.
 


Інші новини

17 грудня
2019

Стажування українських неонатологів в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня 2019 року відбулась навчальна поїздка в рамках проекту «House of  Europe» до Факультетської лікарні в Оломоуці (Чеська Республіка) лікарів педіатрів-неонатологів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

09 листопада
2019

Семінар-тренінг у Китайській Народній Республіці

Співпраця Асоціації неонатологів України з Китайською Торговою Асоціацією продовжується. У рамках дружніх відносин і сумісної роботи з 10.10.2019 по 30.10.2019 відбувся семінар-тренінг по відновлювальній лікувальній та реабілітаційній фізичній культурі для дітей із груп ризику по перинатальній патології на етапі follow-up спостереження у Китайській Народній Республіці (м. Пекін).

22 вересня
2019

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня
2019

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.

04 квітня
2019

Робоча поїздка представників Асоціації до Італії

За підтримки англійського виробника медичного обладнання компанії Flexicare, 27-28 березня 2019 року представники Асоціації неонатологів України, на чолі її Президента професора Тетяни Знаменської, з робочим візитом відвідали клініки Італії в супроводі директора Flexicare по продажам в Європі (European Sales Director) Jérôme Pigeot.