Міжнародний медичний форум NPMF 2019

10 березня

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

В цьому році за підтримки партнера Асоціації неонатологів України - компанії Амакса Україна - на чолі Президента Асоціації проф. Т.К. Знаменської 15 фахівців неонатологів із Києва, Дніпра, Харкова, Чернівців, Миколаєва, Сум, Луцька, Запоріжжя, Львова мали змогу відвідати науково-практичний Форум та прийняти участь у представленні цікавих клінічних випадків (м. Запоріжжя, Миколаїв, Київ). 

Впродовж 3 діб Форум був критичною платформою для спілкування, обміну досвідом, підвищення ефективності знань і практичних навичок лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів в галузі перинатальної та неонатальної медицини. Зустріч включала лекції світових спікерів-неонатологів (рrof. Rangasamy Ramanathan Los Angeles, California, USA; dr. Merran Thomson London, United Kingdom; Prof. Virgilio P. Carnielli Ancona, Italy; prof. Boris W. Kramer Maastricht, Netherlands, проф. Дмитро Добрянського, Львів, Україна та ін.), роботу в секційних тематичних засіданнях, а також доповіді учасників клінічних випадків.

Ключовими і дискусійними були питання вентиляції і фізіології на основі перетискання пуповини після народження дитини, альтернативної Золотої години індивідуалізованої допомоги новонародженим, оптимізації перинатального менеджменту ведення недоношених дітей, переваг раннього ентерального харчування, обговорення методик неінвазівного уведення сурфактанту - INSURE або LISA, вроджених вірусних інфекцій, їх діагностиці та менеджменту та ін.
 


Інші новини

04 квітня

Робоча поїздка представників Асоціації до Італії

За підтримки англійського виробника медичного обладнання компанії Flexicare, 27-28 березня 2019 року представники Асоціації неонатологів України, на чолі її Президента професора Тетяни Знаменської, з робочим візитом відвідали клініки Італії в супроводі директора Flexicare по продажам в Європі (European Sales Director) Jérôme Pigeot.

01 грудня
2018

Презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми

27 - 28 листопада в Брюсселі (Бельгія) відбулася важлива і довгоочікувана для всіх нас подія - презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми, що включають кілька етапів: супровід вагітних, пренатальний скринінг, ведення пологів, далі - напрямків лікування та виходжування в неонатальних відділеннях та follow up з безпосередньою участю батьків з моменту народження дитини.

07 листопада
2018

Конгрес Європейської академії педіатрії

З 30 жовтня по 4 листопада 2018 р. в Парижі (Франція) проходив 7-й Конгрес Європейської Академії Педіатрії (EAPS). В конгресі взяло участь більше 3 тисяч учасників з 104 країн світу. Українську делегацію представляли більше 42 науковців та практикуючих лікарів-педіатрів і неонатологів. Від Асоціації неонатологів України на конгресі були присутні фахівці з Києва, Харкова, Львова та Полтави.

12 жовтня
2018

8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS)

3 - 5 жовтня 2018 у Бухаресті (Румунія) відбувся 8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS).

04 жовтня
2018

Міжнародний тренінг з Охорони материнства та дитинства «2018 Training Course on Maternal and Child Health Care for Countries along the Belt and Road»

Команда українських лікарів прийняла участь у міжнародному тренінгу з Охорони материнства та дитинства «2018 Training Course on Maternal and Child Health Care for Countries along the Belt and Road», який відбувся в місті Чанша (Китайська Народна Республіка) з 4 по 28 вересня 2018 року.