Міжнародний медичний форум NPMF 2019

10 березня 2019

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

В цьому році за підтримки партнера Асоціації неонатологів України - компанії Амакса Україна - на чолі Президента Асоціації проф. Т.К. Знаменської 15 фахівців неонатологів із Києва, Дніпра, Харкова, Чернівців, Миколаєва, Сум, Луцька, Запоріжжя, Львова мали змогу відвідати науково-практичний Форум та прийняти участь у представленні цікавих клінічних випадків (м. Запоріжжя, Миколаїв, Київ). 

Впродовж 3 діб Форум був критичною платформою для спілкування, обміну досвідом, підвищення ефективності знань і практичних навичок лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів в галузі перинатальної та неонатальної медицини. Зустріч включала лекції світових спікерів-неонатологів (рrof. Rangasamy Ramanathan Los Angeles, California, USA; dr. Merran Thomson London, United Kingdom; Prof. Virgilio P. Carnielli Ancona, Italy; prof. Boris W. Kramer Maastricht, Netherlands, проф. Дмитро Добрянського, Львів, Україна та ін.), роботу в секційних тематичних засіданнях, а також доповіді учасників клінічних випадків.

Ключовими і дискусійними були питання вентиляції і фізіології на основі перетискання пуповини після народження дитини, альтернативної Золотої години індивідуалізованої допомоги новонародженим, оптимізації перинатального менеджменту ведення недоношених дітей, переваг раннього ентерального харчування, обговорення методик неінвазівного уведення сурфактанту - INSURE або LISA, вроджених вірусних інфекцій, їх діагностиці та менеджменту та ін.
 


Інші новини

17 грудня
2019

Стажування українських неонатологів в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня 2019 року відбулась навчальна поїздка в рамках проекту «House of  Europe» до Факультетської лікарні в Оломоуці (Чеська Республіка) лікарів педіатрів-неонатологів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

09 листопада
2019

Семінар-тренінг у Китайській Народній Республіці

Співпраця Асоціації неонатологів України з Китайською Торговою Асоціацією продовжується. У рамках дружніх відносин і сумісної роботи з 10.10.2019 по 30.10.2019 відбувся семінар-тренінг по відновлювальній лікувальній та реабілітаційній фізичній культурі для дітей із груп ризику по перинатальній патології на етапі follow-up спостереження у Китайській Народній Республіці (м. Пекін).

11 жовтня
2019

5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA)

10-11 жовтня 2019 року у м. Турін (Італія) відбувся 5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA) - «Донорське молоко людини як міст для успішного годування груддю». EMBA об’єднує 28 країн Європи, що мають хоча б один банк грудного молока.

22 вересня
2019

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня
2019

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.