Міжнародний медичний форум NPMF 2019

10 березня 2019

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

В цьому році за підтримки партнера Асоціації неонатологів України - компанії Амакса Україна - на чолі Президента Асоціації проф. Т.К. Знаменської 15 фахівців неонатологів із Києва, Дніпра, Харкова, Чернівців, Миколаєва, Сум, Луцька, Запоріжжя, Львова мали змогу відвідати науково-практичний Форум та прийняти участь у представленні цікавих клінічних випадків (м. Запоріжжя, Миколаїв, Київ). 

Впродовж 3 діб Форум був критичною платформою для спілкування, обміну досвідом, підвищення ефективності знань і практичних навичок лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів в галузі перинатальної та неонатальної медицини. Зустріч включала лекції світових спікерів-неонатологів (рrof. Rangasamy Ramanathan Los Angeles, California, USA; dr. Merran Thomson London, United Kingdom; Prof. Virgilio P. Carnielli Ancona, Italy; prof. Boris W. Kramer Maastricht, Netherlands, проф. Дмитро Добрянського, Львів, Україна та ін.), роботу в секційних тематичних засіданнях, а також доповіді учасників клінічних випадків.

Ключовими і дискусійними були питання вентиляції і фізіології на основі перетискання пуповини після народження дитини, альтернативної Золотої години індивідуалізованої допомоги новонародженим, оптимізації перинатального менеджменту ведення недоношених дітей, переваг раннього ентерального харчування, обговорення методик неінвазівного уведення сурфактанту - INSURE або LISA, вроджених вірусних інфекцій, їх діагностиці та менеджменту та ін.
 


Інші новини

17 вересня
2022

Українські неонатологи долучились до міжнародного конгресу  UENPS

Незважаючи на тривалий час незламної боротьби за волю та незалежність українська делегація на чолі із Президентом Асоціації неонатологів України проф., член-кор. Знаменською Тетяною, проф. Воробйовою Ольгою, проф. Павлишин Галиною, доц. Власовою Оленою  та за участі лікарів з міста Києва, Львову, Тернополю та Чернівців взяли активну участь у 12 Міжнародному конгресі  Union of European Neonatal & Perinatal Societies (UENPS) «Щоденні практичні виклики в неонатології», який проходив 2-4 вересня в м. Краків (Польща).

12 лютого
2020

ІІ Міжнародна зустріч SafeBoosC III

23-24 січня 2020 року в м. Копенгаген (Данія) відбулась ІІ Міжнародна зустріч SafeBoosC III (III  фаза рандомізованого клінічного дослідження). Серед 20 країн учасників зустрічі Асоціацію неонатологів України представляли Воробйова Ольга та Голота Тетяна. 

17 грудня
2019

Стажування українських неонатологів в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня 2019 року відбулась навчальна поїздка в рамках проекту «House of  Europe» до Факультетської лікарні в Оломоуці (Чеська Республіка) лікарів педіатрів-неонатологів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

09 листопада
2019

Семінар-тренінг у Китайській Народній Республіці

Співпраця Асоціації неонатологів України з Китайською Торговою Асоціацією продовжується. У рамках дружніх відносин і сумісної роботи з 10.10.2019 по 30.10.2019 відбувся семінар-тренінг по відновлювальній лікувальній та реабілітаційній фізичній культурі для дітей із груп ризику по перинатальній патології на етапі follow-up спостереження у Китайській Народній Республіці (м. Пекін).

11 жовтня
2019

5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA)

10-11 жовтня 2019 року у м. Турін (Італія) відбувся 5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA) - «Донорське молоко людини як міст для успішного годування груддю». EMBA об’єднує 28 країн Європи, що мають хоча б один банк грудного молока.