Міжнародний медичний форум NPMF 2019

10 березня

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

В цьому році за підтримки партнера Асоціації неонатологів України - компанії Амакса Україна - на чолі Президента Асоціації проф. Т.К. Знаменської 15 фахівців неонатологів із Києва, Дніпра, Харкова, Чернівців, Миколаєва, Сум, Луцька, Запоріжжя, Львова мали змогу відвідати науково-практичний Форум та прийняти участь у представленні цікавих клінічних випадків (м. Запоріжжя, Миколаїв, Київ). 

Впродовж 3 діб Форум був критичною платформою для спілкування, обміну досвідом, підвищення ефективності знань і практичних навичок лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів в галузі перинатальної та неонатальної медицини. Зустріч включала лекції світових спікерів-неонатологів (рrof. Rangasamy Ramanathan Los Angeles, California, USA; dr. Merran Thomson London, United Kingdom; Prof. Virgilio P. Carnielli Ancona, Italy; prof. Boris W. Kramer Maastricht, Netherlands, проф. Дмитро Добрянського, Львів, Україна та ін.), роботу в секційних тематичних засіданнях, а також доповіді учасників клінічних випадків.

Ключовими і дискусійними були питання вентиляції і фізіології на основі перетискання пуповини після народження дитини, альтернативної Золотої години індивідуалізованої допомоги новонародженим, оптимізації перинатального менеджменту ведення недоношених дітей, переваг раннього ентерального харчування, обговорення методик неінвазівного уведення сурфактанту - INSURE або LISA, вроджених вірусних інфекцій, їх діагностиці та менеджменту та ін.
 


Інші новини

22 вересня

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.

04 квітня

Робоча поїздка представників Асоціації до Італії

За підтримки англійського виробника медичного обладнання компанії Flexicare, 27-28 березня 2019 року представники Асоціації неонатологів України, на чолі її Президента професора Тетяни Знаменської, з робочим візитом відвідали клініки Італії в супроводі директора Flexicare по продажам в Європі (European Sales Director) Jérôme Pigeot.

01 грудня
2018

Презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми

27 - 28 листопада в Брюсселі (Бельгія) відбулася важлива і довгоочікувана для всіх нас подія - презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми, що включають кілька етапів: супровід вагітних, пренатальний скринінг, ведення пологів, далі - напрямків лікування та виходжування в неонатальних відділеннях та follow up з безпосередньою участю батьків з моменту народження дитини.

07 листопада
2018

Конгрес Європейської академії педіатрії

З 30 жовтня по 4 листопада 2018 р. в Парижі (Франція) проходив 7-й Конгрес Європейської Академії Педіатрії (EAPS). В конгресі взяло участь більше 3 тисяч учасників з 104 країн світу. Українську делегацію представляли більше 42 науковців та практикуючих лікарів-педіатрів і неонатологів. Від Асоціації неонатологів України на конгресі були присутні фахівці з Києва, Харкова, Львова та Полтави.