8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS)

12 жовтня 2018

3 - 5 жовтня 2018 у Бухаресті (Румунія) відбувся 8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS).

В рамках роботи Конгресу Асоціація неонатологів України в особі її Президента, професора Знаменської Т.К. була запрошена Президентом UENPS, професором Manuel Sánchez Luna для участі в сесії членів UENPS і засіданні Спільної Ради UENPS.

На засіданні членів UENPS 3 жовтня брали участь 17 країн Європи і Азії. Асоціацію неонатологів України представляла д.мед.н. Воробйова О.В., яка в презентації, присвяченій діяльності Асоціації, зупинилася на демографічній ситуації в Україні, історії заснування організації, кількості учасників, її меті, завданнях, на основних напрямках роботи, а також перспективних проектах діяльності Асоціації неонатологів України.

Повідомлення викликало інтерес учасників сесії до України і діяльності Асоціації неонатологів України. В кінці засідання відбулося активне обговорення проблем і майбутніх напрямків роботи неонатологічних товариств різних країн.

4 жовтня відбулося засідання Спільної Ради UENPS. Серед основних питань порядку денного були вітання Президента UENPS професора Manuel Sánchez Luna, статистика МСА UENPS 2018, проведені вибори нового Президента і членів виконавчого комітету UENPS, доповнені завдання і визначені перспективні напрямки діяльності UENPS. Крім того, учасниками засідання обговорювалися питання майбутньої співпраці неонатологічних товариств країн Європи і Азії. Представником Асоціації неонатологів України на засіданні була д.мед.н. Воробйова О.В., яка брала участь у виборах членів виконавчого комітету UENPS та в дебатах основних питань засідання.

Підсумком представництва в роботі UENPS для Асоціації неонатологів України стало членство в Союзі Європейських неонатологічних та перинатальних товариств в складі 27 країн Європи і Азії та включення Асоціації неонатологів України в робочу групу зі створення Європейських стандартів надання медичної допомоги новонародженим і співпраці в діяльності в UENPS
 


Інші новини

22 вересня

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.

04 квітня

Робоча поїздка представників Асоціації до Італії

За підтримки англійського виробника медичного обладнання компанії Flexicare, 27-28 березня 2019 року представники Асоціації неонатологів України, на чолі її Президента професора Тетяни Знаменської, з робочим візитом відвідали клініки Італії в супроводі директора Flexicare по продажам в Європі (European Sales Director) Jérôme Pigeot.

10 березня

Міжнародний медичний форум NPMF 2019

На початку весни (7-10 березня 2019 року) у м. Рига, Латвія відбувся традиційний Міжнародний неонатальний/перинатальний медичний Форум NPMF 2019, в якому приймали участь 23 країни ближнього та дальнього зарубіжжя.

01 грудня
2018

Презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми

27 - 28 листопада в Брюсселі (Бельгія) відбулася важлива і довгоочікувана для всіх нас подія - презентація EFCNI Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми, що включають кілька етапів: супровід вагітних, пренатальний скринінг, ведення пологів, далі - напрямків лікування та виходжування в неонатальних відділеннях та follow up з безпосередньою участю батьків з моменту народження дитини.