8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS)

12 жовтня 2018

3 - 5 жовтня 2018 у Бухаресті (Румунія) відбувся 8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS).

В рамках роботи Конгресу Асоціація неонатологів України в особі її Президента, професора Знаменської Т.К. була запрошена Президентом UENPS, професором Manuel Sánchez Luna для участі в сесії членів UENPS і засіданні Спільної Ради UENPS.

На засіданні членів UENPS 3 жовтня брали участь 17 країн Європи і Азії. Асоціацію неонатологів України представляла д.мед.н. Воробйова О.В., яка в презентації, присвяченій діяльності Асоціації, зупинилася на демографічній ситуації в Україні, історії заснування організації, кількості учасників, її меті, завданнях, на основних напрямках роботи, а також перспективних проектах діяльності Асоціації неонатологів України.

Повідомлення викликало інтерес учасників сесії до України і діяльності Асоціації неонатологів України. В кінці засідання відбулося активне обговорення проблем і майбутніх напрямків роботи неонатологічних товариств різних країн.

4 жовтня відбулося засідання Спільної Ради UENPS. Серед основних питань порядку денного були вітання Президента UENPS професора Manuel Sánchez Luna, статистика МСА UENPS 2018, проведені вибори нового Президента і членів виконавчого комітету UENPS, доповнені завдання і визначені перспективні напрямки діяльності UENPS. Крім того, учасниками засідання обговорювалися питання майбутньої співпраці неонатологічних товариств країн Європи і Азії. Представником Асоціації неонатологів України на засіданні була д.мед.н. Воробйова О.В., яка брала участь у виборах членів виконавчого комітету UENPS та в дебатах основних питань засідання.

Підсумком представництва в роботі UENPS для Асоціації неонатологів України стало членство в Союзі Європейських неонатологічних та перинатальних товариств в складі 27 країн Європи і Азії та включення Асоціації неонатологів України в робочу групу зі створення Європейських стандартів надання медичної допомоги новонародженим і співпраці в діяльності в UENPS
 


Інші новини

17 вересня
2022

Українські неонатологи долучились до міжнародного конгресу  UENPS

Незважаючи на тривалий час незламної боротьби за волю та незалежність українська делегація на чолі із Президентом Асоціації неонатологів України проф., член-кор. Знаменською Тетяною, проф. Воробйовою Ольгою, проф. Павлишин Галиною, доц. Власовою Оленою  та за участі лікарів з міста Києва, Львову, Тернополю та Чернівців взяли активну участь у 12 Міжнародному конгресі  Union of European Neonatal & Perinatal Societies (UENPS) «Щоденні практичні виклики в неонатології», який проходив 2-4 вересня в м. Краків (Польща).

12 лютого
2020

ІІ Міжнародна зустріч SafeBoosC III

23-24 січня 2020 року в м. Копенгаген (Данія) відбулась ІІ Міжнародна зустріч SafeBoosC III (III  фаза рандомізованого клінічного дослідження). Серед 20 країн учасників зустрічі Асоціацію неонатологів України представляли Воробйова Ольга та Голота Тетяна. 

17 грудня
2019

Стажування українських неонатологів в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня 2019 року відбулась навчальна поїздка в рамках проекту «House of  Europe» до Факультетської лікарні в Оломоуці (Чеська Республіка) лікарів педіатрів-неонатологів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

09 листопада
2019

Семінар-тренінг у Китайській Народній Республіці

Співпраця Асоціації неонатологів України з Китайською Торговою Асоціацією продовжується. У рамках дружніх відносин і сумісної роботи з 10.10.2019 по 30.10.2019 відбувся семінар-тренінг по відновлювальній лікувальній та реабілітаційній фізичній культурі для дітей із груп ризику по перинатальній патології на етапі follow-up спостереження у Китайській Народній Республіці (м. Пекін).

11 жовтня
2019

5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA)

10-11 жовтня 2019 року у м. Турін (Італія) відбувся 5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA) - «Донорське молоко людини як міст для успішного годування груддю». EMBA об’єднує 28 країн Європи, що мають хоча б один банк грудного молока.