8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS)

12 жовтня 2018

3 - 5 жовтня 2018 у Бухаресті (Румунія) відбувся 8-й Міжнародний Конгрес Союзу Європейських неонатальних і перинатальних товариств (UENPS).

В рамках роботи Конгресу Асоціація неонатологів України в особі її Президента, професора Знаменської Т.К. була запрошена Президентом UENPS, професором Manuel Sánchez Luna для участі в сесії членів UENPS і засіданні Спільної Ради UENPS.

На засіданні членів UENPS 3 жовтня брали участь 17 країн Європи і Азії. Асоціацію неонатологів України представляла д.мед.н. Воробйова О.В., яка в презентації, присвяченій діяльності Асоціації, зупинилася на демографічній ситуації в Україні, історії заснування організації, кількості учасників, її меті, завданнях, на основних напрямках роботи, а також перспективних проектах діяльності Асоціації неонатологів України.

Повідомлення викликало інтерес учасників сесії до України і діяльності Асоціації неонатологів України. В кінці засідання відбулося активне обговорення проблем і майбутніх напрямків роботи неонатологічних товариств різних країн.

4 жовтня відбулося засідання Спільної Ради UENPS. Серед основних питань порядку денного були вітання Президента UENPS професора Manuel Sánchez Luna, статистика МСА UENPS 2018, проведені вибори нового Президента і членів виконавчого комітету UENPS, доповнені завдання і визначені перспективні напрямки діяльності UENPS. Крім того, учасниками засідання обговорювалися питання майбутньої співпраці неонатологічних товариств країн Європи і Азії. Представником Асоціації неонатологів України на засіданні була д.мед.н. Воробйова О.В., яка брала участь у виборах членів виконавчого комітету UENPS та в дебатах основних питань засідання.

Підсумком представництва в роботі UENPS для Асоціації неонатологів України стало членство в Союзі Європейських неонатологічних та перинатальних товариств в складі 27 країн Європи і Азії та включення Асоціації неонатологів України в робочу групу зі створення Європейських стандартів надання медичної допомоги новонародженим і співпраці в діяльності в UENPS
 


Інші новини

17 грудня
2019

Стажування українських неонатологів в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня 2019 року відбулась навчальна поїздка в рамках проекту «House of  Europe» до Факультетської лікарні в Оломоуці (Чеська Республіка) лікарів педіатрів-неонатологів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

09 листопада
2019

Семінар-тренінг у Китайській Народній Республіці

Співпраця Асоціації неонатологів України з Китайською Торговою Асоціацією продовжується. У рамках дружніх відносин і сумісної роботи з 10.10.2019 по 30.10.2019 відбувся семінар-тренінг по відновлювальній лікувальній та реабілітаційній фізичній культурі для дітей із груп ризику по перинатальній патології на етапі follow-up спостереження у Китайській Народній Республіці (м. Пекін).

11 жовтня
2019

5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA)

10-11 жовтня 2019 року у м. Турін (Італія) відбувся 5-й Міжнародний конгрес Європейської Асоціації банків молока (EMBA) - «Донорське молоко людини як міст для успішного годування груддю». EMBA об’єднує 28 країн Європи, що мають хоча б один банк грудного молока.

22 вересня
2019

Генеральна рада європейських неонатальних товариств

19 вересня у Маастрихті на спільному Конгресі європейських неонатальних товариств (JENS 2019) вперше за історію існування UENPS відбулася нарада Європейської ради з неонатології (EBN), яка була присвячена перегляду та пропозиції уніфікації для всіх країн єдиної Європейської програми з акредитації по неонатології, було запропоновано оновлений документ.

21 вересня
2019

Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS)

17-21 вересня у Маастрихті відбувся Третій Конгрес об’єднаних європейських неонатальних товариств (jENS).  Українська делегація асоціації ненатологів України була присутня  в кількості 8 осіб.