Сателітний симпозіум компанії Бакстер (Львів; 26.04.2023)

01 травня

Вельмишановні колеги, насамперед дозвольте подякувати Вам за участь у сателітному симпозіумі компанії "Бакстер" "Нутритивна недостатність у передчасно народжених в Україні", який відбувся у місті Львів 26 квітня 2023 року.

Як ми домовлялися, я надсилаю Вам презентації наших польських колег, які були показані під час нашого сателітного симпозіуму: https://drive.google.com/file/d/1FlGGCr1u5VxHEXlRukuulzBiadW28RsW/view?usp=sharing, https://drive.google.com/file/d/14LIuZPfGuTTOqq3N8V9DJGzx9EdgMLfj/view?usp=sharing . Посилання для завантаження відеопрезентацій наших польських колег, перекладених українською мовою я надішлю Вам у наступному повідомленні.

Зайшовши за цим посиланням Ви зможете ознайомитися та завантажити навчальний фільм (українською мовою), підготовленим спільно з Асоціацією неонатологів України, в якому професор Воробйова О. В. розповіла про основні властивості препарату Нумета G13E та продемонструвала основні підходи до його дозування, активації пакету та підготовки до інфузії: https://uspen.org.ua/posts/numeta  та про  про алгоритм розрахунку дози препарату Нумета G13E за допомогою спеціально розробленого для цього онлайн-калькулятора: https://uspen.org.ua/posts/numeta-videokurs

Ви зможете ознайомитися або завантажити відеолекції, які були  підготовлені провідними екпертами в галузі неонатології та інтенсивної терапії, які присвячені основним проблемам нутритивної терапії передчасно народжених новонароджених та дітей різного віку, які були підготовлени ними за останні кілька років: https://uspen.org.ua/school-category/2020https://uspen.org.ua/school-category/n2021https://uspen.org.ua/school-category/2021

Якщо у Вас будуть будь-які питання щодо використання препарату Нумета G13E, прошу звертатися до мене безпосередньо.

Roman Babchenko, Marketing manager

Limited Liability Company "Baxter Ukraine"

Address: 29, Berezniakivska Str., Kyiv, 02098, Ukraine

T.  +380 44 594 80 50

M. +380 50 328 62 86

E-mail: roman_babchenko@baxter.com


Інші новини

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

12 липня

Розширене засідання Асоціації неонатологів України по розробці клінічних протоколів (4.07.2023-13.07.2023)

Протягом останнього десятиріччя при підтримці Асоціації неонатологів України іде планова та методологічна робота по створенню, розробки та впровадженню клінічних протоколів та настанов, що відповідають міжнародним стандартам. Даний науково-методичний підхід є важливим навчальним і науково-практичним підґрунтям впровадження доказової медичної бази та передових світових стандартів у практику неонатологічної служби України.

29 червня

Науково-практична конференція «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціація неонатологів України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців», яка відбудеться 30 червня 2023 р.