Сателітний симпозіум компанії Бакстер (Львів; 26.04.2023)

01 травня 2023

Вельмишановні колеги, насамперед дозвольте подякувати Вам за участь у сателітному симпозіумі компанії "Бакстер" "Нутритивна недостатність у передчасно народжених в Україні", який відбувся у місті Львів 26 квітня 2023 року.

Як ми домовлялися, я надсилаю Вам презентації наших польських колег, які були показані під час нашого сателітного симпозіуму: https://drive.google.com/file/d/1FlGGCr1u5VxHEXlRukuulzBiadW28RsW/view?usp=sharing, https://drive.google.com/file/d/14LIuZPfGuTTOqq3N8V9DJGzx9EdgMLfj/view?usp=sharing . Посилання для завантаження відеопрезентацій наших польських колег, перекладених українською мовою я надішлю Вам у наступному повідомленні.

Зайшовши за цим посиланням Ви зможете ознайомитися та завантажити навчальний фільм (українською мовою), підготовленим спільно з Асоціацією неонатологів України, в якому професор Воробйова О. В. розповіла про основні властивості препарату Нумета G13E та продемонструвала основні підходи до його дозування, активації пакету та підготовки до інфузії: https://uspen.org.ua/posts/numeta  та про  про алгоритм розрахунку дози препарату Нумета G13E за допомогою спеціально розробленого для цього онлайн-калькулятора: https://uspen.org.ua/posts/numeta-videokurs

Ви зможете ознайомитися або завантажити відеолекції, які були  підготовлені провідними екпертами в галузі неонатології та інтенсивної терапії, які присвячені основним проблемам нутритивної терапії передчасно народжених новонароджених та дітей різного віку, які були підготовлени ними за останні кілька років: https://uspen.org.ua/school-category/2020https://uspen.org.ua/school-category/n2021https://uspen.org.ua/school-category/2021

Якщо у Вас будуть будь-які питання щодо використання препарату Нумета G13E, прошу звертатися до мене безпосередньо.

Roman Babchenko, Marketing manager

Limited Liability Company "Baxter Ukraine"

Address: 29, Berezniakivska Str., Kyiv, 02098, Ukraine

T.  +380 44 594 80 50

M. +380 50 328 62 86

E-mail: roman_babchenko@baxter.com


Інші новини

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».