Конгрес Європейської академії педіатрії

15 жовтня 2017

За підтримки Асоціації неонатологів України 12-15 жовтня 2017 року представники асоціації професора Похилько В.І., Ковальова О.М. (Полтава) і Воробйова О.В. (Київ) взяли участь у Конгресі Європейської академії педіатрії (м. Любляна, Словенія).

Українська делегація виступила з усною доповіддю групи авторів на на тему: «Клінічні, інфекційні та біохімічні характеристики артеріальної гіпотензії у недоношенных новорожденных з ранніми бактеріальними інфекціями».

На конгресі були представлені наступні напрямки педіатрії: підліткова медицина, неонатологія, алергологія та імунологія, нефрологія, медицина критичних станів та екстренної медичної допомоги, ендокринологія та діабет, тропічні захворювання у дітей, гастроэнтерологія і харчування, первинна медична допомога, генетичні та метаболічні захворювання та ожиріння, гематологія і онкологія, ревматологія, дитяча кардіологія.

Теми майстер-курсів: інфекційні поразки кісток, туберкульоз у дітей, вірусні інфекції, вроджена цитомегаловірусна інфекція, нові інфекційні загрози (Ебола та Зіка), внутрішньошкірні інфекції стрептокока групи А, рецидивуючі інфекції, сепсис (нові установки), кліщові інфекції, вакцини, ведення бактеріальних інфекцій, інфекції в неонатології, дитяча кардіологія.

У конгресі прийняли участь більше тисячи представників з 24 країн світу.


Інші новини

28 лютого

Онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 25 лютого 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії».

19 лютого

Онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 11 лютого 2020 р. відбулась онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах».

10 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 16 грудня 2020 р. з 11:00 до 17:00 в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики».

03 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених»

У четвер, 3 грудня, о 12:00 програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука запрошує українських неонатологів, представників профільних кафедр та студентів вищих медичних навчальних закладів, а також представників ЗМІ взяти участь в онлайн-конференції на тему «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених». 

11 листопада
2020

EFCNI запрошує взяти участь у семінарі «EU-Regulation on Human Milk»

EFCNI з задоволенням запрошує вас прийняти участь у семінарі «EU-Regulation on Human Milk» у середу, 18 листопада (14:00 - 15:30 за центральноєвропейським часом). Організаторами семінару стануть члени Європарламенту проф. Д-р Анжеліка Ніблер та Радка Максова. Спікери високого рівня поділяться своїм досвідом з теми жіночого молока та наголосять на необхідності регулювання в Європейському Союзі. Детальну програму ви знайдете у додатку.