Конгрес Європейської академії педіатрії

15 жовтня 2017

За підтримки Асоціації неонатологів України 12-15 жовтня 2017 року представники асоціації професора Похилько В.І., Ковальова О.М. (Полтава) і Воробйова О.В. (Київ) взяли участь у Конгресі Європейської академії педіатрії (м. Любляна, Словенія).

Українська делегація виступила з усною доповіддю групи авторів на на тему: «Клінічні, інфекційні та біохімічні характеристики артеріальної гіпотензії у недоношенных новорожденных з ранніми бактеріальними інфекціями».

На конгресі були представлені наступні напрямки педіатрії: підліткова медицина, неонатологія, алергологія та імунологія, нефрологія, медицина критичних станів та екстренної медичної допомоги, ендокринологія та діабет, тропічні захворювання у дітей, гастроэнтерологія і харчування, первинна медична допомога, генетичні та метаболічні захворювання та ожиріння, гематологія і онкологія, ревматологія, дитяча кардіологія.

Теми майстер-курсів: інфекційні поразки кісток, туберкульоз у дітей, вірусні інфекції, вроджена цитомегаловірусна інфекція, нові інфекційні загрози (Ебола та Зіка), внутрішньошкірні інфекції стрептокока групи А, рецидивуючі інфекції, сепсис (нові установки), кліщові інфекції, вакцини, ведення бактеріальних інфекцій, інфекції в неонатології, дитяча кардіологія.

У конгресі прийняли участь більше тисячи представників з 24 країн світу.


Інші новини

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

12 липня

Розширене засідання Асоціації неонатологів України по розробці клінічних протоколів (4.07.2023-13.07.2023)

Протягом останнього десятиріччя при підтримці Асоціації неонатологів України іде планова та методологічна робота по створенню, розробки та впровадженню клінічних протоколів та настанов, що відповідають міжнародним стандартам. Даний науково-методичний підхід є важливим навчальним і науково-практичним підґрунтям впровадження доказової медичної бази та передових світових стандартів у практику неонатологічної служби України.

29 червня

Науково-практична конференція «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціація неонатологів України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців», яка відбудеться 30 червня 2023 р.