Конгрес Європейської академії педіатрії

15 жовтня 2017

За підтримки Асоціації неонатологів України 12-15 жовтня 2017 року представники асоціації професора Похилько В.І., Ковальова О.М. (Полтава) і Воробйова О.В. (Київ) взяли участь у Конгресі Європейської академії педіатрії (м. Любляна, Словенія).

Українська делегація виступила з усною доповіддю групи авторів на на тему: «Клінічні, інфекційні та біохімічні характеристики артеріальної гіпотензії у недоношенных новорожденных з ранніми бактеріальними інфекціями».

На конгресі були представлені наступні напрямки педіатрії: підліткова медицина, неонатологія, алергологія та імунологія, нефрологія, медицина критичних станів та екстренної медичної допомоги, ендокринологія та діабет, тропічні захворювання у дітей, гастроэнтерологія і харчування, первинна медична допомога, генетичні та метаболічні захворювання та ожиріння, гематологія і онкологія, ревматологія, дитяча кардіологія.

Теми майстер-курсів: інфекційні поразки кісток, туберкульоз у дітей, вірусні інфекції, вроджена цитомегаловірусна інфекція, нові інфекційні загрози (Ебола та Зіка), внутрішньошкірні інфекції стрептокока групи А, рецидивуючі інфекції, сепсис (нові установки), кліщові інфекції, вакцини, ведення бактеріальних інфекцій, інфекції в неонатології, дитяча кардіологія.

У конгресі прийняли участь більше тисячи представників з 24 країн світу.


Інші новини

24 серпня

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Всіх вітаю з Днем Незалежності, з Днем Державного Прапора Укра]ни, хай мир прийде у кожну родину, мужності нашим захисникам і незламності. Перемога буде за нами!!!

08 серпня

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – це кампанія, організована Всесвітнім альянсом дій у сфері грудного вигодовування. Вважається однією з найбільших спільних кампаній такого роду міжнародних організацій, таких як ВООЗ та ЮНІСЕФ, які пропагують переваги грудного вигодовування. Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається щорічно приблизно в 120 країнах з 1991 року. У більшості країн його святкують кожного 1-7 серпня, однак деякі країни святкують у травні, жовтні або листопаді. Якщо ви хочете більше інформації, відвідайте веб-сайт www.worldbreastfeedingweek.org

25 травня

Зі святом Великодня!

Христос Воскрес!

25 травня

Наказ МОЗ від 12.05.2022 № 800 "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

Наказом МОЗ від 12.05.2022 № 800 затверджено стандарти медичної допомоги "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

05 квітня

З днем неонатолога!

З днем неонатолога, шановні колеги!