10 квітня 2018
16 квітня 2018 року на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» Асоціацією неонатологів України була проведена онлайн-конференція «Використання пробіотиків в неонатальній практиці».
Доказова база пробіотиків у новонароджених та дітей раннього віку
Чуйко Марія Миколаївна
д.мед.н., професор кафедри педіатрії та неонатології ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (м. Львів)
Використання пробіотиків у неонатальній практиці
Знаменська Тетяна Костянтинівна
Заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., професор, (м. Київ)
Використання пробіотиків у новонароджених при некротизуючому ентероколіті
Воробйова Ольга Володимирівна
провідний співробітник відділення неонатологоії ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», д.мед.н. (м. Київ)
Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.
Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/
Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти", присвячений Міжнародному дню недоношених дітей, відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?