Тренінг з педіатричної паліативної допомоги

23 жовтня 2017

Щороку в Україні, за оціночними даними міжнародних експертів, паліативної допомоги потребують близько 500 000 пацієнтів, з них понад 15 000 – діти. У всьому світі паліативна допомога дітям є невід’ємною частиною якісної медичної допомоги, яка включає в себе комплексну медичну, соціальну, психологічну та духовну підтримку тяжкохворих пацієнтів та членів їх родин.

В Україні система дитячої паліативної допомоги лише створюється. Гостра нестача кваліфікованого медичного персоналу, відсутність ефективних методик надання допомоги, брак можливостей вивчення передового досвіду у цій сфері, а також відсутність державної підтримки на регіональному та національному рівні – основні фактори, що перешкоджають організації системи надання паліативної допомоги дітям в Україні.

Перші кроки для створення педіатричної паліативної допомоги за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Харківського Національного медичного університету, Україно-німецької медичної асоціації, юридичної фірми «ILF» зроблено в Харківському обласному спеціалізованому будинку дитини №1.

 

Програма тренінгу з педіатричної паліативної допомоги 2017

Ріга Олена Олександрівна
д-р мед. н., професор кафедри педіатрії No 1 та неонатології ХНМУ

Пеньков Андрій Юрійович
к. мед. н., президент Українсько-Німецької Медичної Асоціації, Східно-Української Академії Педіатрії

 

Навички комунікації в педіатричній паліативній допомозі
Посібник для фахівців, які працюють з дітьми з невиліковними захворюваннями
PDF, 4,5 MB
Контроль базових симптомів в педіатричній паліативній допомозі
Керівництво дитячого хоспісу Веселка (переклад з англійської)
PDF, 4,5 MB
Поради батькам: як створити комфортні та розвиваючі умови для дітей з особливими потребами в домашньому середовищі
Посібник для батьків дітей з особливими потребами та фахівців, які надають послуги родині
PDF, 2,8 MB

Інші новини

11 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 3

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 3. БІЛОК, ЖИРИ ТА ЕНЕРГІЯ РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО?

02 жовтня

Семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених».

23-24 вересня 2021 р. у місті Одеса в конференц-залі готелю «Одеса» (Гагарінське Плато, 5) пройшов національний дводенний семінар–тренінг з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій з парентерального харчування новонароджених» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів  Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей України.

02 жовтня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму (урок 2). 

15 вересня

Національна школа з нутритивної підтримки та метаболізму - урок 1

Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму.