Німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія»

20 жовтня 2017

20-21 жовтня 2017 року в Києві, в рамках проекту «Україна – Здоров’я дітей», відбувся німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія».

Цей захід став гарною можливістю українським лікарям ще більше дознатися про кращі практики, які на сьогодні використовуються в Німеччині в сфері реабілітації, неонатології у контексті спостереження за дітьми з груп ризику.

Проведення семінару надало можливість поділитися практичним досвідом використання в роботі реабілітаційних установ міжнародної класифікації функціональності, порушень здоров’я - групи інвалідності дітей/підлітків, досвідом в організації центрів сприяння раннього розвитку дітей, соціально-педіатричних центрів та організацією паліативної допомоги дітям. Все це має велике практичне значення в умовах реформування системи охорони здоров’я, яке на сьогодні відбувається в Україні.

Профілактика неінфекційних хвороб та інвалідності, катамнестичне спостереження, раннє втручання у веденні передчасно народжених дітей та паліативна допомога - визначені Всесвітньою організацією охорони здоров’я як підхід, що поліпшує якість життя пацієнтів, членів їх родин, і тим самим суттєво впливає на показники інвалідизації, захворюваності, смертності й профілактику сирітства.

До вашої уваги програма семінару  та матеріали секції «Роль катамнестичного спостереження у зниженні захворюваності та інвалідності дітей з перинатальною патологією».

 

Проблемні питання ранньої відновлюваної реабілітації у дітей з порушеннями та ураженнями нервової системи

Кирилова Л.Г. професор, президент Асоціації дитячих неврологів України

 

Досвід роботи українських спеціалістів в області педіатричної паліативної допомоги

Ріга О.О. професор кафедри педіатрії No1 та неонатології Харківського національного медичного університету

 

Сучасні проблеми порушень функціонального стану кишечника у дітей з перинатальною патологією

Знаменська Т.К. професор, президент Асоціації неонатологів України

 

Корекція ранньої анемії у передчасно народжених дітей

Воробйова О.В. професор кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика


Інші новини

01 жовтня
2022

ІV Полтавські перинатальні читання

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові викдики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (згідно реєстру МОН України на 2022 р., від 29.11.2021р. No 664) відбудеться 18.11. – 19.11. 2022 року в Полтавському державному медичному університеті.

26 червня
2022

Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених

Онлайн-конференція «Оновлені сучасні підходи у виходжуванні новонароджених» відбудеться 30.06.22. Початок трансляції в 10.00. Реєстрація учасників на сайті https://www.neonatalscience.com/

16 листопада
2021

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології"

Вебінар "Парентеральне харчування в неонатології. Досягнення оптимального росту і розвитку дитини. Теоретичні і практичні аспекти",  присвячений Міжнародному дню недоношених дітей,  відбудеться 16.11.2021 р. о 18.00

11 листопада
2021

Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Урок 5.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо Вам прийняти участь у спільному освітньому проекті Асоціації неонатологів України та компанії Бакстер nLUNA-2021 – Національної Школи з нутритивної підтримки та метаболізму. Маємо честь поінформувати Вас, що вже доступні матеріали УРОКА 5. Катетер-асоційовані інфекції кровоплину (КАІК) І СЕПСИС: ЧИ Є СЕНС РИЗИКУВАТИ?