Німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія»

20 жовтня 2017

20-21 жовтня 2017 року в Києві, в рамках проекту «Україна – Здоров’я дітей», відбувся німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія».

Цей захід став гарною можливістю українським лікарям ще більше дознатися про кращі практики, які на сьогодні використовуються в Німеччині в сфері реабілітації, неонатології у контексті спостереження за дітьми з груп ризику.

Проведення семінару надало можливість поділитися практичним досвідом використання в роботі реабілітаційних установ міжнародної класифікації функціональності, порушень здоров’я - групи інвалідності дітей/підлітків, досвідом в організації центрів сприяння раннього розвитку дітей, соціально-педіатричних центрів та організацією паліативної допомоги дітям. Все це має велике практичне значення в умовах реформування системи охорони здоров’я, яке на сьогодні відбувається в Україні.

Профілактика неінфекційних хвороб та інвалідності, катамнестичне спостереження, раннє втручання у веденні передчасно народжених дітей та паліативна допомога - визначені Всесвітньою організацією охорони здоров’я як підхід, що поліпшує якість життя пацієнтів, членів їх родин, і тим самим суттєво впливає на показники інвалідизації, захворюваності, смертності й профілактику сирітства.

До вашої уваги програма семінару  та матеріали секції «Роль катамнестичного спостереження у зниженні захворюваності та інвалідності дітей з перинатальною патологією».

 

Проблемні питання ранньої відновлюваної реабілітації у дітей з порушеннями та ураженнями нервової системи

Кирилова Л.Г. професор, президент Асоціації дитячих неврологів України

 

Досвід роботи українських спеціалістів в області педіатричної паліативної допомоги

Ріга О.О. професор кафедри педіатрії No1 та неонатології Харківського національного медичного університету

 

Сучасні проблеми порушень функціонального стану кишечника у дітей з перинатальною патологією

Знаменська Т.К. професор, президент Асоціації неонатологів України

 

Корекція ранньої анемії у передчасно народжених дітей

Воробйова О.В. професор кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика


Інші новини

10 грудня
2020

Онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими»

Раді повідомити, що Чеський центр у Києві та програма House of Europe, запустили другий онлайн-курс «Сучасний догляд за новонародженими».

16 листопада
2020

Вебінар "Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням"

Науково-практичний семінар компанії Бакстер «Майбутнє за стандартизованим парентеральним харчуванням. Переваги готового до негайного використання парентерального харчування: ефективність, безпека та фармакоекономіка».

15 вересня
2020

Проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

Освітній проект «Learning Ukrainian Nutrition Academy (LUNA)»

09 вересня
2020

Режими інвазивної вентиляції - доповідь Rangasamy Ramanathan

29-30 червня, за сприяння Асоціації неонатологів України, Румунії, Білорусі та Молдови, компаній Chiesi і Amaxa пройшов вебінар за участю відомого на весь світ в неонатологічному співтоваристві Prof. Rangasamy Ramanathan. Тема двох його лекцій була присвячена режимам вентиляції новонароджених дітей.

01 липня
2020

Онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я «Парентеральне харчування у недоношених новонароджених: від доказів до зміни клінічної практики»

Компанія Бакстер запрошує Вас до участі у онлайн-вебінарі для фахівців охорони здоров'я 2 липня 2020 року.