Німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія»

20 жовтня 2017

20-21 жовтня 2017 року в Києві, в рамках проекту «Україна – Здоров’я дітей», відбувся німецько-український семінар «Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія».

Цей захід став гарною можливістю українським лікарям ще більше дознатися про кращі практики, які на сьогодні використовуються в Німеччині в сфері реабілітації, неонатології у контексті спостереження за дітьми з груп ризику.

Проведення семінару надало можливість поділитися практичним досвідом використання в роботі реабілітаційних установ міжнародної класифікації функціональності, порушень здоров’я - групи інвалідності дітей/підлітків, досвідом в організації центрів сприяння раннього розвитку дітей, соціально-педіатричних центрів та організацією паліативної допомоги дітям. Все це має велике практичне значення в умовах реформування системи охорони здоров’я, яке на сьогодні відбувається в Україні.

Профілактика неінфекційних хвороб та інвалідності, катамнестичне спостереження, раннє втручання у веденні передчасно народжених дітей та паліативна допомога - визначені Всесвітньою організацією охорони здоров’я як підхід, що поліпшує якість життя пацієнтів, членів їх родин, і тим самим суттєво впливає на показники інвалідизації, захворюваності, смертності й профілактику сирітства.

До вашої уваги програма семінару  та матеріали секції «Роль катамнестичного спостереження у зниженні захворюваності та інвалідності дітей з перинатальною патологією».

 

Проблемні питання ранньої відновлюваної реабілітації у дітей з порушеннями та ураженнями нервової системи

Кирилова Л.Г. професор, президент Асоціації дитячих неврологів України

 

Досвід роботи українських спеціалістів в області педіатричної паліативної допомоги

Ріга О.О. професор кафедри педіатрії No1 та неонатології Харківського національного медичного університету

 

Сучасні проблеми порушень функціонального стану кишечника у дітей з перинатальною патологією

Знаменська Т.К. професор, президент Асоціації неонатологів України

 

Корекція ранньої анемії у передчасно народжених дітей

Воробйова О.В. професор кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика


Інші новини

27 квітня

Введення препарату Нумета G13E

Вийшла 5 серія майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Введення препарату Нумета G13E»

19 квітня

Активація препарату Нумета G13E

Вийшла 4 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Активація препарату Нумета G13E»

12 квітня

Визначення дози препарату Нумета G13E

Вийшла 3 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Визначення дози препарату  Нумета G13E».

05 квітня

Основні особливості препарату Нумета G13E

Вийшла 2 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Основні особливості препарату Нумета G13E».

27 березня

Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці

Вийшла 1 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці». Майстер-клас підготовлений спільно Асоціацією неонатологів України та компанією Baxter.