Тренінговий курс «Training Course on Neonate and Preterm Baby Treatment for Developing Countries in 2017»

16 вересня 2017

З ініціативи і за підтримки Асоціації неонатологів України п’ятеро лікарів з різних регіонів України успішно взяли участь у тренінговому курсі «Training Course on Neonate and Preterm Baby Treatment for Developing Countries in 2017» в Китайській Народній Республіці.

Навчання відбувалось у період з 20 липня по 13 вересня 2017 р. англійською мовою. Тренінг було організовано в рамках міжнародної співпраці України та Китаю за підтримки Міністерства торгівлі КНР і за участі Національної академії наук України.

Основним місцем навчального курсу була одна з провідних китайський дитячих клінік – Hunan Children’s Hospital, який знаходиться у місті Чангша (Changsha), столиці південної провінції Хунань. Це перша дитяча лікарня КНР, яка відповідала всім сучасним вимогам до багатопрофільних закладів ІІІ рівня, акредитована за стандартами JCI. У її складі 1800 ліжок, 35 клінічних відділень (зокрема, 4 відділення інтенсивної терапії новонароджених, в яких вже давно рутинно використовуються оксид азоту й ЕКМО), 8 технічних підрозділів тощо. На її базі також функціонують 4 центри невідкладної допомоги, реабілітації для дітей з ДЦП, підліткової медицини й очних хвороб.

Під час навчання українські лікарі прослухали цикл лекцій провідних китайських вчених, присвячений актуальним проблемам неонатології; мали можливість ознайомитись з роботою відділень інтенсивної терапії новонароджених, педіатричної інтенсивної терапії, хірургії новонароджених, дитячої хірургії, дитячої кардіології і кардіохірургії, невідкладної допомоги, реабілітації і патологічної анатомії, а також пологового будинку Changsha Hospital Maternal and Child Health Care. Також, у рамках курсу ми отримали інформацію про засади традиційної китайської медицини й організацію системи охорони здоров’я КНР, а також взяли участь у Global Vision Forum on Pediatric Surgery and Nursing. Надзвичайно важливою і корисною для нас була можливість ознайомитись із сучасними підходами до лікування та діагностики різноманітних проблем новонароджених із застосуванням новітнього обладнання і сучасних технологій.

Українські неонатологи мали можливість відвідати декілька медичних компаній, які виробляють медичне обладнання та медичні розхідні матеріали і широко представлені на світових ринках. Нам було надано можливість ознайомитись і долучитись до давніх культури і традицій Китаю, а також відвідати міста Шанхай та Нінгбо. Учасники курсу представляли 15 країн світу і щоденне спілкування з ними було цікавим і корисним в плані знайомства з різними системами охорони здоров’я, особливостями клінічної практики, обміну інформацією і професійного розвитку.


Інші новини

27 квітня

Введення препарату Нумета G13E

Вийшла 5 серія майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Введення препарату Нумета G13E»

19 квітня

Активація препарату Нумета G13E

Вийшла 4 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Активація препарату Нумета G13E»

12 квітня

Визначення дози препарату Нумета G13E

Вийшла 3 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Визначення дози препарату  Нумета G13E».

05 квітня

Основні особливості препарату Нумета G13E

Вийшла 2 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Основні особливості препарату Нумета G13E».

27 березня

Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці

Вийшла 1 з 5 серій майстер-класу «Нумета G13E. Стандартизоване харчування» під назвою «Еволюція підходів до проведення парентерального харчування у неонатологічній практиці». Майстер-клас підготовлений спільно Асоціацією неонатологів України та компанією Baxter.