Оновлений клінічний протокол «Реанімація та післяреанімаційна допомога новонародженим»

14 квітня 2019

Ця настанова містить короткий виклад доказів, представлених на Міжнародному погоджувальному форумі із серцево-легеневої реанімації і невідкладної серцево-судинної допомоги у 2015 році (CoSTR).

Ця настанова стосується, насамперед, щойно народжених дітей, які адаптуються до позаматкового життя. Однак, рекомендації настанови також можна застосовувати до новонароджених, які завершили таку адаптацію і потребують реанімації в перші тижні після народження.

Медичним працівникам, які надають реанімаційну допомогу немовлятам після народження або в будь-який час протягом їх початкової госпіталізації після пологів, потрібно дотримуватись цих рекомендацій.


Інші новини

28 квітня
2018

Оновлений уніфікований клінічний протокол «Респіраторний дистрес-синдром у передчасно народжених дітей»

Представлено оновлений уніфікований клінічний протокол вторинної (спеціалізованої) і третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги передчасно народженим дітям з РДС розроблений з урахуванням сучасних вимог доказової медицини з метою створення єдиної комплексної й ефективної системи надання медичної допомоги новонародженим дітям з розладами дихальної функції.

12 грудня
2017

Проект Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров'я України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я».

06 грудня
2017

Проект клінічного протоколу «Респіраторний дистрес-синдром у недоношених дітей»

Проект уніфікованого клінічного протоколу вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Респіраторний дистрес-синдром у недоношених дітей».