Президент асоціації

 

Знаменська Тетяна Костянтинівна

Президент асоціації неонатологів України, доктор медичних наук, професор,
заступник директора з перинатології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України"

 
 

Тетяна Костянтинівна внесла величезний вклад та є провідним фахівцем в області неонатології в Україні. Професор Знаменська є керівником декількох затверджених напрямів науково-дослідних робіт Інституту з проблем здоров'я новонароджених дітей. Автор понад 240 наукових праць, серед яких 8 монографій, 18 патентів на винаходи, 4 методичні рекомендації. Проводить велику лікувально-консультативну роботу, бере участь в роботі та організації науково-практичних конференцій, пленумів, з'їздів на національному та міжнародному рівнях.

Крім великої наукової діяльності здійснює керівництво лікувальною та практичною роботою у відділі неонатології. У штаті керованого нею відділу нараховується 78 співробітників. У 1997 році Тетяну Знаменську обрано президентом Асоціації неонатологів ІПАГ, а в 2010 р. - президентом Асоціації неонатологів України.

Власними зусиллями організувала залучення більше 15 млн. гривень позабюджетних коштів на капітальний ремонт і оснащення відділу неонатології, в який входять відділення реанімації та відділення фізіології новонароджених. Всі залучені кошти були використані з великою ефективністю і оприбутковані на баланс інституту. Її зусиллями встановлені відносини співробітництва в інтересах інституту з Національним Фондом "Україна - дітям", з державними Фондами Профспілок України та м. Києва, з підприємствами і різними організаціями, у тому числі міжнародними. На благо інституту приваблює і здійснює благодійні проекти меценатів і спонсорів. Для відділення реанімації новонароджених її силами додатково залучено встаткування зі Швейцарії на суму більш ніж 400 тисяч євро.

Тетяна Знаменська є членом Вченої Ради Інституту, членом Спецради по захисту докторських дисертацій, членом проблемної комісії з спеціальності "Педіатрія", членом редакційної колегії журналу "Педіатрія та перинатологія".

Нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою мера м. Києва, орденом УПЦ Преподобного Агапіта Печерського ІІ та ІІІ ступеня, орденом "Україні - Дітям" (Національний фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна - Дітям"), багатьма грамотами, дипломами та подяками.

Електронна пошта
tkznamenska@gmail.com

Facebook
fb.com/znamenskia