Підготовка до відкриття відділення постінтенсивного догляду та реабілітації передчасно народжених дітей в ІПАГ

30 грудня 2017

Відділення постінтенсивного догляду та реабілітації передчасно народжених дітей на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України створено коштом Благодійного фонду Бориса Ложкіна.

Проведено реконструкцію приміщення та придбане новітнє обладнання. Кошти були зібрані Фондом за підсумками благодійного аукціону "Мистецтво заради життя".

Завдяки коштам, отриманим на аукціоні, проведено капітальну реконструкцію приміщення, закуплене сучасне обладнання для проведення інтенсивної терапії дітям з перинатальною патологією - апарати штучної вентиляції легенів, монітори пацієнтів, апарати реєстрації доклінічних судом, лампи фототерапії та багато іншого.

Планується, що протягом року лікарі зможуть допомогти мінімум трьом сотням маленьких українців. На базі відділення також відкриється школа для батьків, в якій вони зможуть отримати консультації та практичні навички, необхідні для повноцінного розвитку їх дітей.


Інші новини

23 листопада
2021

Розширення можливостей неонатального скринінгу

До Всесвітнього дня дитини 20 листопада в рамках спільного проекту ДУ «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» у партнерстві з Асоціаціями педіатрів і неонатологів України та клініко-діагностичним центром «Фармбіотест» розширений неонатальний скринінг

10 лютого
2021

Процедури догляду з Європейського стандарту догляду за новонародженим

Опубліковано офіційний переклад видання "Процедури догляду" з Європейського стандарту догляду за новонародженим EFCNI.

13 січня
2021

Асоціація неонатологів України та благодійний фонд "Заради дитини" надали благодійну допомогу Дитячій міській клінічній лікарні Полтави

Асоціація неонатологів України та благодійний фонд "Заради дитини" надали благодійну допомогу Дитячій міській клінічній лікарні Полтави. Було надано обладнання для тривалого неінвазивного монаторингу стану пацієнта та проведення кваліфікованої інтенсивної терапії передчасно народженим новонародженим дітям. Завдяки придбаному обладанню рятуються життя малюків вже сьогодні.

15 травня
2020

Допомога новонародженим від матерів з підозрюваною або підтвердженою інфекцією COVID-19

Керівництво Британської асоціації перинатальної медицини. Версія від 27 квітня 2020р. Редакція перекладу українською мовою професор Дмитро Добрянський.