16 вересня 2021
Сьогодні доктору медичних наук, професору, заслуженому лікарю України, заступнику директора з перинатальної медицини ДУ "ІПАГ", президенту асоціації неонатологів України присвоєно звання члена-кореспондента Національної Академії медичних наук України.
Т.К. Знаменська є провідним ученим-реформатором України в галузі неонатології, організатором та координатором роботи перинатальної допомоги в Україні, ініціатором багатьох міжнародних проектів, відомим громадським діячем.
Вагомий внесок Тетяни Костянтинівни в неонатальну науку і практику сьогодні отримав високу оцінку!
Неонатологи України від усього серця вітають Тетяну Костянтинівну й бажають щастя і творчого натхнення!
Польська Медична Місія за підтримки Асоціації неонатологів України розпочинає проєкт із охорони здоров`я матері та дитини «Strengthening neonatal and obstetric healthcare in the war affected regions of Ukraine» у 10 неонатальних лікарнях України.
Опублікований новий "УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ВТОРИННОЇ (СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) ТА ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ", а також "ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ КЛІНІЧНА НАСТАНОВА, ЗАСНОВАНА НА ДОКАЗАХ"
Триває публічне обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH), яке залишається відкритим до 30 вересня 2021 року. В якості представника Асоціації неонатологів України, запрошуємо вас взяти участь у громадських консультаціях 2021 року. Нижче ви можете знайти список усіх 20 стандартів, які підлягають перегляду, і ми пропонуємо вам залишити відгук щодо поточної версії стандартів. Посилання на анкети громадського обговорення:
Шановні колеги! Спостерігаючи за реформуванням медичної галузі, ми з Вами щодня у складних умовах виконуємо свій професійний обов’язок, який полягає в забезпеченні здоров’я майбутнього покоління. Високу якість надання медичної допомоги новонародженим забезпечує чітке покрокове дотримання національних клінічних настанов, розроблених на основі доказової бази.