Зустріч Міністра охорони здоров'я України з Президентом та членами правління Асоціації неонатологів України

31 серпня

31 серпня 2020 року, в останній день літа, в МОЗ України відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я Степанова М.В., заступників Міністра – Садов’як І.Д., Микичак І.В. з Президентом Асоціації неонатологів України, проф. Знаменською Т.К. та членами правління Асоціації – проф. Клименко Т.М. (м. Харків), проф. Похилько В.І. (м. Полтава), д.мед.н. Воробйовою О.В. (м. Київ), а також експертами МОЗ України – завідувачами відділень анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених - Тишкевич В.М. (м. Київ), Анікіним І.О. (м. Запоріжжя), Корнійчуком О.В. (м. Київ).

В ході зустрічі проф. Знаменська Т.К. ознайомила пана Міністра та його заступників з діяльністю Асоціації, її досягненнями та перспективами роботи. Протягом години обговорювалися нагальні питання регіоналізації медичної допомоги новонародженим, створювання та написання клінічних настанов і локальних протоколів на підставі міжнародних медичних стандартів, впровадження розширеного неонатального скринінгу в Україні, включення до національного переліку ліків за напрямом «неонатологія» розчинів для парентерального харчування. Окремо, зроблено акцент на проблемах післядипломної освіти та підготовки спеціалістів за фахом «неонатологія» зокрема.

Бесіда пройшла відверто та конструктивно. У підсумках зустрічі було досягнуто домовленості щодо пропозицій та планів майбутньої співпраці Асоціації неонатологів України із МОЗ України.
 


Інші новини

05 лютого

Вітаємо з Новим 2020 роком

Асоціація неонатологів України вітає з Новим 2020 роком та Різдвом!

29 грудня
2019

Зміна реквізитів Асоціації

Відбулася зміна реквізитів Асоціації

09 жовтня
2019

Робоча зустріч президента Асоціації та провідних фахівців у сфері неонатології з Міністром охорони здоров'я України

9 жовтня відбулась робоча зустріч президента Асоціації Тетяни Знаменської та провідних фахівців у сфері неонатології з Міністром охорони здоров'я України Заряною Скалецькою та Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

14 серпня
2019

Пішла з життя Олена Григорівна Суліма

13 серпня 2019 року пішла з життя видатний український лікар та вчений, перший президент Асоціації неонатологів України, професор Олена Григорівна Суліма.

23 травня
2019

Зустріч президента асоціаціїї Тетяни Знаменської з представником EFCNI

23 травня з метою знайомства з процесом імплементації European Standards of Newborn Care, зустрічі з неонатологами, представниками МОЗ та участі у конференції представник EFCNI Dr. Johanna Walz (Німеччина) відвідала Україну.