Зустріч Міністра охорони здоров'я України з Президентом та членами правління Асоціації неонатологів України

31 серпня 2020

31 серпня 2020 року, в останній день літа, в МОЗ України відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я Степанова М.В., заступників Міністра – Садов’як І.Д., Микичак І.В. з Президентом Асоціації неонатологів України, проф. Знаменською Т.К. та членами правління Асоціації – проф. Клименко Т.М. (м. Харків), проф. Похилько В.І. (м. Полтава), д.мед.н. Воробйовою О.В. (м. Київ), а також експертами МОЗ України – завідувачами відділень анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених - Тишкевич В.М. (м. Київ), Анікіним І.О. (м. Запоріжжя), Корнійчуком О.В. (м. Київ).

В ході зустрічі проф. Знаменська Т.К. ознайомила пана Міністра та його заступників з діяльністю Асоціації, її досягненнями та перспективами роботи. Протягом години обговорювалися нагальні питання регіоналізації медичної допомоги новонародженим, створювання та написання клінічних настанов і локальних протоколів на підставі міжнародних медичних стандартів, впровадження розширеного неонатального скринінгу в Україні, включення до національного переліку ліків за напрямом «неонатологія» розчинів для парентерального харчування. Окремо, зроблено акцент на проблемах післядипломної освіти та підготовки спеціалістів за фахом «неонатологія» зокрема.

Бесіда пройшла відверто та конструктивно. У підсумках зустрічі було досягнуто домовленості щодо пропозицій та планів майбутньої співпраці Асоціації неонатологів України із МОЗ України.
 


Інші новини

20 вересня

Обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH)

Триває публічне обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH), яке залишається відкритим до 30 вересня 2021 року. В якості представника Асоціації неонатологів України, запрошуємо вас взяти участь у громадських консультаціях 2021 року. Нижче ви можете знайти список усіх 20 стандартів, які підлягають перегляду, і ми пропонуємо вам залишити відгук щодо поточної версії стандартів. Посилання на анкети громадського обговорення:

18 січня

Звернення президента Асоціації Тетяни Знаменської з приводу презентації нового підручника з неонатології

Шановні колеги! Спостерігаючи за реформуванням медичної галузі, ми з Вами щодня у складних умовах виконуємо свій професійний обов’язок, який полягає в забезпеченні здоров’я майбутнього покоління. Високу якість надання медичної допомоги новонародженим забезпечує чітке покрокове дотримання національних клінічних настанов, розроблених на основі доказової бази.

17 листопада
2020

17 листопада - Всесвітній день передчасно народжених дітей

Вітаємо усіх, хто прикладає сили та турботу для здоров'я малюків!