Меморандум про співпрацю з Китайською Торговою Асоціацією

17 жовтня 2017

17 жовтня 2017 року в прес-центрі інформаційного агентства «УНІАН» відбулася прес-конференція, присвячена співпраці Національної академії медичних наук України, Ассоцаціі неонатологів України та Китайської Торгової Асоціації.

В рамках Меморандуму про співпрацю між Китайською Торговою Асоціацією, Національною академією медичних наук України та Асоціацією неонатологів України, за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, лікарі неонатологи з п'яти областей України (Полтавська, Вінницька, Івано-Франківська, Миколаївська, Львівська) прийняли участь в тренінговому курсі «Training Course on Neonate and Preterm Baby Treatment for Developing Countries in 2017». У період з 20 липня по 13 вересня 2017 українські фахівці пройшли навчання в провідної китайської дитячій клініці - Hunan Children's Hospital (Changsha).

У прес-конференції взяли участь радник з міжнародного співробітництва НАМН України Крижний О.В., радник Канцелярії з торговельно-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь, президент Асоціації неонатологів України Знаменська Т.К., виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Осипенко Р. А., лікар-неонатолог Саврун Т.І., директор Центру навчально-виробничого тренінгу Київського національного торгово-економічного університету Кузьменко О.С..

Національна академія медичних наук України та Асоціація неонатологів України висловили щиру подяку за надану можливість українським лікарям-неонатологам взяти участь в семінарах-тренінгах в провідної китайської дитячій клініці в рамках міжнародного співробітництва України і Китаю і вручили подячні листи і пам'ятні сувеніри Надзвичайному і Повноважному Послу Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вею, Раднику з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Лю Цзюню, Другому секретарю Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Чжан Чжаню, Президенту Китайської Торгової Асоціації Чжоу Вейцзяню і виконавчому директору Китайської Торгової Асоціації Руслану Осипенко.

До кінця 2017 року українські фахівці з неврології та акушерства і гінекології, в рамках даного Меморандуму про співпрацю, візьмуть участь в навчальних семінарах та тренінгах в Китаї. Отримані знання підвищать професійний рівень українських фахівців, що сприятимуть зниженню показників дитячої захворюваності, інвалідності та смертності в Україні. За підсумком прес-конференції обидві сторони обговорили плани співпраці на 2018 рік.


Інші новини

20 вересня

Обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH)

Триває публічне обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH), яке залишається відкритим до 30 вересня 2021 року. В якості представника Асоціації неонатологів України, запрошуємо вас взяти участь у громадських консультаціях 2021 року. Нижче ви можете знайти список усіх 20 стандартів, які підлягають перегляду, і ми пропонуємо вам залишити відгук щодо поточної версії стандартів. Посилання на анкети громадського обговорення:

18 січня

Звернення президента Асоціації Тетяни Знаменської з приводу презентації нового підручника з неонатології

Шановні колеги! Спостерігаючи за реформуванням медичної галузі, ми з Вами щодня у складних умовах виконуємо свій професійний обов’язок, який полягає в забезпеченні здоров’я майбутнього покоління. Високу якість надання медичної допомоги новонародженим забезпечує чітке покрокове дотримання національних клінічних настанов, розроблених на основі доказової бази.

17 листопада
2020

17 листопада - Всесвітній день передчасно народжених дітей

Вітаємо усіх, хто прикладає сили та турботу для здоров'я малюків!