Меморандум про співпрацю з Китайською Торговою Асоціацією

17 жовтня 2017

17 жовтня 2017 року в прес-центрі інформаційного агентства «УНІАН» відбулася прес-конференція, присвячена співпраці Національної академії медичних наук України, Ассоцаціі неонатологів України та Китайської Торгової Асоціації.

В рамках Меморандуму про співпрацю між Китайською Торговою Асоціацією, Національною академією медичних наук України та Асоціацією неонатологів України, за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, лікарі неонатологи з п'яти областей України (Полтавська, Вінницька, Івано-Франківська, Миколаївська, Львівська) прийняли участь в тренінговому курсі «Training Course on Neonate and Preterm Baby Treatment for Developing Countries in 2017». У період з 20 липня по 13 вересня 2017 українські фахівці пройшли навчання в провідної китайської дитячій клініці - Hunan Children's Hospital (Changsha).

У прес-конференції взяли участь радник з міжнародного співробітництва НАМН України Крижний О.В., радник Канцелярії з торговельно-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь, президент Асоціації неонатологів України Знаменська Т.К., виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Осипенко Р. А., лікар-неонатолог Саврун Т.І., директор Центру навчально-виробничого тренінгу Київського національного торгово-економічного університету Кузьменко О.С..

Національна академія медичних наук України та Асоціація неонатологів України висловили щиру подяку за надану можливість українським лікарям-неонатологам взяти участь в семінарах-тренінгах в провідної китайської дитячій клініці в рамках міжнародного співробітництва України і Китаю і вручили подячні листи і пам'ятні сувеніри Надзвичайному і Повноважному Послу Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вею, Раднику з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Лю Цзюню, Другому секретарю Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Чжан Чжаню, Президенту Китайської Торгової Асоціації Чжоу Вейцзяню і виконавчому директору Китайської Торгової Асоціації Руслану Осипенко.

До кінця 2017 року українські фахівці з неврології та акушерства і гінекології, в рамках даного Меморандуму про співпрацю, візьмуть участь в навчальних семінарах та тренінгах в Китаї. Отримані знання підвищать професійний рівень українських фахівців, що сприятимуть зниженню показників дитячої захворюваності, інвалідності та смертності в Україні. За підсумком прес-конференції обидві сторони обговорили плани співпраці на 2018 рік.


Інші новини

18 січня

Звернення президента Асоціації Тетяни Знаменської з приводу презентації нового підручника з неонатології

Шановні колеги! Спостерігаючи за реформуванням медичної галузі, ми з Вами щодня у складних умовах виконуємо свій професійний обов’язок, який полягає в забезпеченні здоров’я майбутнього покоління. Високу якість надання медичної допомоги новонародженим забезпечує чітке покрокове дотримання національних клінічних настанов, розроблених на основі доказової бази.

17 листопада
2020

17 листопада - Всесвітній день передчасно народжених дітей

Вітаємо усіх, хто прикладає сили та турботу для здоров'я малюків!

31 серпня
2020

Зустріч Міністра охорони здоров'я України з Президентом та членами правління Асоціації неонатологів України

31 серпня 2020 року, в останній день літа, в МОЗ України відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я Степанова М.В., заступників Міністра – Садов’як І.Д., Микичак І.В. з Президентом Асоціації неонатологів України, проф. Знаменською Т.К. та членами правління Асоціації – проф. Клименко Т.М. (м. Харків), проф. Похилько В.І. (м. Полтава), д.мед.н. Воробйовою О.В. (м. Київ), а також експертами МОЗ України – завідувачами відділень анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених - Тишкевич В.М. (м. Київ), Анікіним І.О. (м. Запоріжжя), Корнійчуком О.В. (м. Київ).

05 лютого
2020

Вітаємо з Новим 2020 роком

Асоціація неонатологів України вітає з Новим 2020 роком та Різдвом!

29 грудня
2019

Зміна реквізитів Асоціації

Відбулася зміна реквізитів Асоціації