06 липня 2016
6 липня 2016 року було проведено розширене засідання правління Асоціації неонатологів України. У порядку денному обговорено та затверджено звіт за І півріччя 2016 року та план роботи Асоціації на ІІ півріччя 2016 року.
Були заслухані наступні виступи:
Звіт діяльності ВГО «Асоціація неонатологів України», далі - Асоціація, за І півріччя 2016 рік та плани на ІІ півріччя 2016 року
Т.К. Знаменська, д.м.н., професор, президент Асоціації, заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділення неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»
Метилксантини в лікуванні недоношених немовлят
Д.О. Добрянський, д.м.н., професор, професор кафедри педіатрії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
Презентація проекту протоколу (пробіотики у неонатології)
М.М. Чуйко, д.м.н. професор, професор кафедри педіатрії та неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Польська Медична Місія за підтримки Асоціації неонатологів України розпочинає проєкт із охорони здоров`я матері та дитини «Strengthening neonatal and obstetric healthcare in the war affected regions of Ukraine» у 10 неонатальних лікарнях України.
Опублікований новий "УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ВТОРИННОЇ (СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) ТА ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ", а також "ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ КЛІНІЧНА НАСТАНОВА, ЗАСНОВАНА НА ДОКАЗАХ"
Триває публічне обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH), яке залишається відкритим до 30 вересня 2021 року. В якості представника Асоціації неонатологів України, запрошуємо вас взяти участь у громадських консультаціях 2021 року. Нижче ви можете знайти список усіх 20 стандартів, які підлягають перегляду, і ми пропонуємо вам залишити відгук щодо поточної версії стандартів. Посилання на анкети громадського обговорення: