27 вересня
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
Згідно п.4.15, 4.20., 4.21. Статуту Асоціації неонатологів України 4.15.Президент Асоціації неонатологів України обирається Конгресом строком на п’ять років не менш 2/3 голосів учасників (делегатів) Конгресу, які присутні на Конгресі. Правління на чолі з Президентом Асоціації, є постійно діючим керівним органом Асоціації неонатологів України в період між черговими Конгресами. Правління обирається на п’ять років у складі не менше одинадцяти членів. Члени Правління обираються Конгресом за поданням Президента Асоціації. Члени Правління можуть бути переобрані на наступний термін.
У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні (лист Торгово-промислової Палати України від 24.02.2022 № 2024/02.0-7.1.ТПП України на підставі ст.ст. 14, 14¹ Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» засвідчує форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) внаслідок військової агресії рф) проведення чергового Конгресу неонатологів України в оффлайн режимі є ризиковим з точки зору безпеки членів Асоціації - учасників Конгресу.
Рішенням Правління Асоціації неонатологоів України Звітньо-перевиборчі збори будуть проведено під час розширеного засідання Правління Асоціації неонатологів України в онлайн режимі 10 жовтня 2024 року о 13.00-15.00 год.
З питань пропозицій щодо проведення та участі у засіданні звертатися за електронною адресу Асоціації неонатологів України tkznamenska@gmail.com.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.
21-23 березня 2024 року у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.