14 листопад 2017
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
До участі в онлайн конференції запрошуються керівники регіональних відділень та представництв Асоціації неонатологів України, головні позаштатні спеціалісти обласних управлінь охорони здоров’я з неонатології, керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги та анестезіологи, лікарі сімейної медицини та загальної практики. Впродовж конференції будуть розглянуті питання катамнестичного спостереження за дітьми, представлені оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців з питань щоденної неонатальної практики.
Реєстрація учасників на сайте https://www.neonatalscience.com/
В автоматичному повідомленні про успішно пройдену реєстрацію є посилання для підключення до онлайн конференції 5 липня 2024р.
Програма конференції
Координатор онлайн конференції Шпильова Ірина тел. +38 097 595 50 50.
ДП "Державний експертний центр МОЗ України" затвердив текст Інформаційного листа-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо лікарських засобів Нумета G13E, Нумета G16E (у вкладенні)
ДП "Державний експертний центр МОЗ України" затвердив текст Інформаційного листа-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо лікарських засобів Нумета G13E, Нумета G16E (у вкладенні)
27 листопада 2024 року за підтримки компанії Бакстер буде проведено онлайн захід Науково-освітній вебінар «СУЧАСНІ ПІДХОДІ ДО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.