Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

 

Цей проєкт, здійснюваний у партнерстві з ASCEND, Всеукраїнською Асоціацією Слінгоносіння та Асоціацією неонатологів України, має на меті підтримати новонароджених та їхніх матерів у складних умовах війни і переселення. Успіх такого проєкту може стати прикладом для інших країн, як ефективно допомагати найменш захищеним верствам населення в кризових ситуаціях. 

Ми об'єдналися, щоб рятувати життя! 

Хочемо наголосити на важливості слінгів не лише у виходжуванні передчасно народжених дітей, а й у загальному догляді дітей в умовах війни (похід в укриття, евакуація) чи під час проходження медичних процедур (щеплення, забір аналізів тощо). Ситуація з ракетним обстрілом лікарні Охматдит є яскравим прикладом важливості використання слінгів для швидкої евакуації дітей та забезпечення їх безпеки. 

Запрошуємо журналістів висвітлити цю важливу тему та підтримати проєкт KMC for Ukraine. Ваша підтримка допоможе привернути увагу до критично важливих питань догляду за новонародженими дітьми в умовах війни та покращити життя тисяч сімей по всій країні. 

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про проєкт.


Інші новини

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».