Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

25 березня

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

Американо-український проєкт має вкрай важливе значення для розвитку перинатальної служби та допоможе підвищити якість надання медичної допомоги новонародженим дітям у родопомічних закладах України.

Захід фінансується The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (USA) в рамках партнерської програми «Догляд за матерями та новонародженими» за підтримки Асоціації неонатологів України та Благодійного фонду «Заради дитини». Для участі в тренінгу запрошені шість національних тренерів з первинної реанімації новонароджених: Ольга Воробйова, Зоряна Салабай, Валерія Тишкевич, Олег Корнійчук, Денис Волков, Аркадій Ольчадаєвський із міст Києва, Львова, Дніпра, Мукачево на чолі з Президентом Асоціації неонатологів України, член кореспондентом НАМН України, професором Тетяною Знаменською, а також більш ніж 60 лікарів з Кіровоградської, Херсонської, Одеської, Черкаської, Миколаївської областей.

Триденний тренінг під керівництвом експертів вищого рівня на спеціалізованих манекенах та обладнанні, що було надано донором зі Сполучених Штатів Америки, наддав можливість фахівцям родопомічних закладів із п’яти регіонів України підвищити свій кваліфікаційний рівень, опанувати та закріпити практичні навички проведення початкової, реанімаційної та післяреанімаційної допомоги новонародженим у пологовому залі та відділенні інтенсивної терапії.

Після закінчення навчально-практичного процесу лікувальні заклади отримали набір манекенів для організації локальної підготовки фахівців на робочих місцях, підручники останньої версії програми та пульсоксиметри. Кожен з учасників отримав 25 балів до акредитаційного рейтингу БПР МОЗ України.

 

 

 

 

 

 


 

 


Інші новини

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

09 листопада
2023

Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).