Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

25 березня

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

Американо-український проєкт має вкрай важливе значення для розвитку перинатальної служби та допоможе підвищити якість надання медичної допомоги новонародженим дітям у родопомічних закладах України.

Захід фінансується The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (USA) в рамках партнерської програми «Догляд за матерями та новонародженими» за підтримки Асоціації неонатологів України та Благодійного фонду «Заради дитини». Для участі в тренінгу запрошені шість національних тренерів з первинної реанімації новонароджених: Ольга Воробйова, Зоряна Салабай, Валерія Тишкевич, Олег Корнійчук, Денис Волков, Аркадій Ольчадаєвський із міст Києва, Львова, Дніпра, Мукачево на чолі з Президентом Асоціації неонатологів України, член кореспондентом НАМН України, професором Тетяною Знаменською, а також більш ніж 60 лікарів з Кіровоградської, Херсонської, Одеської, Черкаської, Миколаївської областей.

Триденний тренінг під керівництвом експертів вищого рівня на спеціалізованих манекенах та обладнанні, що було надано донором зі Сполучених Штатів Америки, наддав можливість фахівцям родопомічних закладів із п’яти регіонів України підвищити свій кваліфікаційний рівень, опанувати та закріпити практичні навички проведення початкової, реанімаційної та післяреанімаційної допомоги новонародженим у пологовому залі та відділенні інтенсивної терапії.

Після закінчення навчально-практичного процесу лікувальні заклади отримали набір манекенів для організації локальної підготовки фахівців на робочих місцях, підручники останньої версії програми та пульсоксиметри. Кожен з учасників отримав 25 балів до акредитаційного рейтингу БПР МОЗ України.

 

 

 

 

 

 


 

 


Інші новини

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

09 листопада
2023

Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).

01 листопада
2023

Cемінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН»

23-25 жовтня 2023 р. у місті Мукачево на базі Палацу культури та мистецтв  (вул. Августина Штефана, 19) пройшов триденний семінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН» для лікарів  неонатологів та дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Закарпатської області, які використовують у своїй практиці введення сурфактанту та призначення парентерального харчування

13 вересня
2023

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.