Науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра...", 29.03-30.03.23

28 березня

Асоціація неонатологів України інформує про те, що 29-30.03.2023 р. в онлайн режимі відбудуться науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра: система раннього втручання в Україні. Сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС».

До участі в онлайн конференції запрошуються лікарі неонатологи, педіатри, дитячі анестезіологи неонатальних відділень перинатальних центрів і дитячих лікарень, центрів катамнезу, лікарів загальної та сімейної практики. Мета заходу: підвищіти обізнаність лікарів сучасними знаннями та практиками щодо роботи з дітьми з аутизмом в рамках раннього втручання та роботи мультидисциплінарних команд. Ключовими партнерами заходу виступають Національна Академія Медичних Наук, Департамент соціальної політики Київської Міської державної адміністрації, ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України”, Українська федерація професійних медичниї об’єднань, Асоціація педіатрів України, Асоціація неонатологів України, Асоціація дитячих неврологів України, МГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім».

Посилання на реєстраційну форму, через контакти зареєстрованих в ній учасників будуть розсилатись посилання на zoom та матеріали конференції

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEBAmmpKTql9sTdLmg52Vklj9o6fddflXdmqp1PguIwq0W4g/viewform

 

 

Президент Асоціації неонатологів України,

член-кор. НАМН України,

 д.мед.н., проф.                                                                           Тетяна Знаменська


Інші новини

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

12 липня

Розширене засідання Асоціації неонатологів України по розробці клінічних протоколів (4.07.2023-13.07.2023)

Протягом останнього десятиріччя при підтримці Асоціації неонатологів України іде планова та методологічна робота по створенню, розробки та впровадженню клінічних протоколів та настанов, що відповідають міжнародним стандартам. Даний науково-методичний підхід є важливим навчальним і науково-практичним підґрунтям впровадження доказової медичної бази та передових світових стандартів у практику неонатологічної служби України.

29 червня

Науково-практична конференція «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціація неонатологів України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців», яка відбудеться 30 червня 2023 р.