Науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра...", 29.03-30.03.23

28 березня 2023

Асоціація неонатологів України інформує про те, що 29-30.03.2023 р. в онлайн режимі відбудуться науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра: система раннього втручання в Україні. Сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС».

До участі в онлайн конференції запрошуються лікарі неонатологи, педіатри, дитячі анестезіологи неонатальних відділень перинатальних центрів і дитячих лікарень, центрів катамнезу, лікарів загальної та сімейної практики. Мета заходу: підвищіти обізнаність лікарів сучасними знаннями та практиками щодо роботи з дітьми з аутизмом в рамках раннього втручання та роботи мультидисциплінарних команд. Ключовими партнерами заходу виступають Національна Академія Медичних Наук, Департамент соціальної політики Київської Міської державної адміністрації, ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України”, Українська федерація професійних медичниї об’єднань, Асоціація педіатрів України, Асоціація неонатологів України, Асоціація дитячих неврологів України, МГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім».

Посилання на реєстраційну форму, через контакти зареєстрованих в ній учасників будуть розсилатись посилання на zoom та матеріали конференції

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEBAmmpKTql9sTdLmg52Vklj9o6fddflXdmqp1PguIwq0W4g/viewform

 

 

Президент Асоціації неонатологів України,

член-кор. НАМН України,

 д.мед.н., проф.                                                                           Тетяна Знаменська


Інші новини

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

09 листопада
2023

Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).

01 листопада
2023

Cемінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН»

23-25 жовтня 2023 р. у місті Мукачево на базі Палацу культури та мистецтв  (вул. Августина Штефана, 19) пройшов триденний семінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН» для лікарів  неонатологів та дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Закарпатської області, які використовують у своїй практиці введення сурфактанту та призначення парентерального харчування