7-й конференція ProInfantis 2023. Запрошення

16 березня

Шановні Пані та Панове!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у 7-й конференції ProInfantis 2023, яка відбудеться 1-2 червня цього року. у Гданську та онлайн . Цього року ми зустрінемося в готелі Novotel Marina у Гданську, щоб розширити клінічні знання у сфері догляду за маленькими пацієнтами. Сподіваємося, що представлені нижче теми зацікавлять Вас. Ми намагалися виправдати очікування, тому запросили фахівців у галузі клінічної фармакології, анестезіології, нейрохірургії та медицини розвитку . Крім того, завдяки дуже позитивному сприйняттю тем минулого року та прогресу в галузі ранньої діагностики та хірургічних процедур у педіатрії, ми розширили тематику в галузі нефрології та хірургії . Звичайно, як і кожного року, ми організовуємо практичні семінари, під час яких ми поглибимо наші практичні знання з таких тем, як: спеціальний транспорт N, ЕКГ та неінвазивна підтримка дихання в педіатричних відділеннях.

Ми сподіваємося, що ті з Вас, хто приїде до Гданська, отримають не лише користь від участі в живих сесіях, але й зможуть насолодитися красою Балтійського моря та Труймяста.

Крім того, у нас є для Вас деякі сюрпризи, пов’язані з конференцією ProInfantis, але про це в наступному електронному листі.

 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Хірургічні проблеми: вроджений гідронефроз, пахова грижа, вади сечовивідних шляхів, хірургічне лікування новонароджених з точки зору неонатолога
Анестезіологія в неонатології: анестезія при хірургічних втручаннях, анестезія при малих втручаннях у відділенні інтенсивної терапії
Нефрологія: кістозні зміни нирок, нефротоксичність ліків, полікістозна дисплазія нирок, нефрологічні наслідки недоношеності.
Нейрохірургія: гідроцефалія, краніосиностоз, підкіркова атрофія, дизрафічні дефекти спинномозкового каналу.
Ультразвукова діагностика: роль візуалізаційної діагностики в практиці, клінічні випадки
Харчування: вітамін А, застосування вітамінів у період новонародженості та грудного віку, харчування дітей з дефіцитом, парентеральне харчування, алергія на білок коров'ячого молока, молочні профілі, непереносимість гістаміну, розлади харчування в дитинстві.
Фармакотерапія в педіатрії та неонатології: моніторинг препаратів, що застосовуються в педіатрії та неонатології, лікарські взаємодії, ФК/ФД моделювання в клінічному аспекті, раціональне використання антибіотиків у педіатрії
Розвиток дітей з ускладненнями ЦНС: від відділення ІТН до первинної медичної допомоги, орофарингеальна дисфагія, захворювання аутичного спектру, рання стимуляція та фізіотерапія

 

Онлайн участь для всіх бажаючих лікарів з України безкоштовна. При реєстрації просто використовуйте код знижки: UKRAINE2023

 

Деталі та реєстрація: НАТИСНІТЬ

 

 

З повагою та до зустрічі в Гданську та онлайн!

від імені Наукового комітету
проф. Ян Мазела та д-р Івона Домжальська-Попадюк
Кафедра неонатології Краківського медичного університету та кафедра неонатології Гданського медичного університету

 


 

Pozdrawiam serdecznie,
Best regards,

mgr inż. Tomasz Pikuła
kom: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Katedra i Klinika Neonatologii
ul. Polna 33, 60-535 Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Tomasz Pikuła, Msc
phone: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Department of Neonatology
33, Polna Street, 60-535 Poznań, Poland
Poznan University of Medical Sciences


Інші новини

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

12 липня

Розширене засідання Асоціації неонатологів України по розробці клінічних протоколів (4.07.2023-13.07.2023)

Протягом останнього десятиріччя при підтримці Асоціації неонатологів України іде планова та методологічна робота по створенню, розробки та впровадженню клінічних протоколів та настанов, що відповідають міжнародним стандартам. Даний науково-методичний підхід є важливим навчальним і науково-практичним підґрунтям впровадження доказової медичної бази та передових світових стандартів у практику неонатологічної служби України.

29 червня

Науково-практична конференція «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціація неонатологів України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців», яка відбудеться 30 червня 2023 р.