7-й конференція ProInfantis 2023. Запрошення

16 березня

Шановні Пані та Панове!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у 7-й конференції ProInfantis 2023, яка відбудеться 1-2 червня цього року. у Гданську та онлайн . Цього року ми зустрінемося в готелі Novotel Marina у Гданську, щоб розширити клінічні знання у сфері догляду за маленькими пацієнтами. Сподіваємося, що представлені нижче теми зацікавлять Вас. Ми намагалися виправдати очікування, тому запросили фахівців у галузі клінічної фармакології, анестезіології, нейрохірургії та медицини розвитку . Крім того, завдяки дуже позитивному сприйняттю тем минулого року та прогресу в галузі ранньої діагностики та хірургічних процедур у педіатрії, ми розширили тематику в галузі нефрології та хірургії . Звичайно, як і кожного року, ми організовуємо практичні семінари, під час яких ми поглибимо наші практичні знання з таких тем, як: спеціальний транспорт N, ЕКГ та неінвазивна підтримка дихання в педіатричних відділеннях.

Ми сподіваємося, що ті з Вас, хто приїде до Гданська, отримають не лише користь від участі в живих сесіях, але й зможуть насолодитися красою Балтійського моря та Труймяста.

Крім того, у нас є для Вас деякі сюрпризи, пов’язані з конференцією ProInfantis, але про це в наступному електронному листі.

 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Хірургічні проблеми: вроджений гідронефроз, пахова грижа, вади сечовивідних шляхів, хірургічне лікування новонароджених з точки зору неонатолога
Анестезіологія в неонатології: анестезія при хірургічних втручаннях, анестезія при малих втручаннях у відділенні інтенсивної терапії
Нефрологія: кістозні зміни нирок, нефротоксичність ліків, полікістозна дисплазія нирок, нефрологічні наслідки недоношеності.
Нейрохірургія: гідроцефалія, краніосиностоз, підкіркова атрофія, дизрафічні дефекти спинномозкового каналу.
Ультразвукова діагностика: роль візуалізаційної діагностики в практиці, клінічні випадки
Харчування: вітамін А, застосування вітамінів у період новонародженості та грудного віку, харчування дітей з дефіцитом, парентеральне харчування, алергія на білок коров'ячого молока, молочні профілі, непереносимість гістаміну, розлади харчування в дитинстві.
Фармакотерапія в педіатрії та неонатології: моніторинг препаратів, що застосовуються в педіатрії та неонатології, лікарські взаємодії, ФК/ФД моделювання в клінічному аспекті, раціональне використання антибіотиків у педіатрії
Розвиток дітей з ускладненнями ЦНС: від відділення ІТН до первинної медичної допомоги, орофарингеальна дисфагія, захворювання аутичного спектру, рання стимуляція та фізіотерапія

 

Онлайн участь для всіх бажаючих лікарів з України безкоштовна. При реєстрації просто використовуйте код знижки: UKRAINE2023

 

Деталі та реєстрація: НАТИСНІТЬ

 

 

З повагою та до зустрічі в Гданську та онлайн!

від імені Наукового комітету
проф. Ян Мазела та д-р Івона Домжальська-Попадюк
Кафедра неонатології Краківського медичного університету та кафедра неонатології Гданського медичного університету

 


 

Pozdrawiam serdecznie,
Best regards,

mgr inż. Tomasz Pikuła
kom: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Katedra i Klinika Neonatologii
ul. Polna 33, 60-535 Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Tomasz Pikuła, Msc
phone: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Department of Neonatology
33, Polna Street, 60-535 Poznań, Poland
Poznan University of Medical Sciences


Інші новини

18 грудня
2022

Матеріали конференцій, грудень 2022 р.

Шановні колеги! На сторінці сайту ми розміщуємо матеріали конференцій, які відбулися в грудні 2022 року.

14 грудня
2022

Науково-практична конференція з міжнародною участю «СКЛАДНОЩІ НЕОНАТАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 16.12.2022 р. з 10-00 до 16-00 год. в м. Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» Києві в онлайн режимі (в додатку Zoom.us) відбудуться науково-практична конференція з міжнародною участю «СКЛАДНОЩІ НЕОНАТАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ».

05 грудня
2022

Ентеральне харчування немовлят: ключові нотатки для лікаря (08.12.22)

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 08.12.2022 р. з 12-00 до 16-00 год. в м. Києві на базі ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" Києві в онлайн режимі (в додатку Zoom.us) відбудуться науково-практична конференція «Ентеральне харчування немовлят: ключові нотатки для лікаря».

06 листопада
2022

ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові виклики сьогодення та можливості»

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові виклики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» відбудеться 18-19 листопада 2022 року.