16 березня 2023
Шановні Пані та Панове!
Щиро запрошуємо Вас взяти участь у 7-й конференції ProInfantis 2023, яка відбудеться 1-2 червня цього року. у Гданську та онлайн . Цього року ми зустрінемося в готелі Novotel Marina у Гданську, щоб розширити клінічні знання у сфері догляду за маленькими пацієнтами. Сподіваємося, що представлені нижче теми зацікавлять Вас. Ми намагалися виправдати очікування, тому запросили фахівців у галузі клінічної фармакології, анестезіології, нейрохірургії та медицини розвитку . Крім того, завдяки дуже позитивному сприйняттю тем минулого року та прогресу в галузі ранньої діагностики та хірургічних процедур у педіатрії, ми розширили тематику в галузі нефрології та хірургії . Звичайно, як і кожного року, ми організовуємо практичні семінари, під час яких ми поглибимо наші практичні знання з таких тем, як: спеціальний транспорт N, ЕКГ та неінвазивна підтримка дихання в педіатричних відділеннях.
Ми сподіваємося, що ті з Вас, хто приїде до Гданська, отримають не лише користь від участі в живих сесіях, але й зможуть насолодитися красою Балтійського моря та Труймяста.
Крім того, у нас є для Вас деякі сюрпризи, пов’язані з конференцією ProInfantis, але про це в наступному електронному листі.
ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:
Хірургічні проблеми: вроджений гідронефроз, пахова грижа, вади сечовивідних шляхів, хірургічне лікування новонароджених з точки зору неонатолога
Анестезіологія в неонатології: анестезія при хірургічних втручаннях, анестезія при малих втручаннях у відділенні інтенсивної терапії
Нефрологія: кістозні зміни нирок, нефротоксичність ліків, полікістозна дисплазія нирок, нефрологічні наслідки недоношеності.
Нейрохірургія: гідроцефалія, краніосиностоз, підкіркова атрофія, дизрафічні дефекти спинномозкового каналу.
Ультразвукова діагностика: роль візуалізаційної діагностики в практиці, клінічні випадки
Харчування: вітамін А, застосування вітамінів у період новонародженості та грудного віку, харчування дітей з дефіцитом, парентеральне харчування, алергія на білок коров'ячого молока, молочні профілі, непереносимість гістаміну, розлади харчування в дитинстві.
Фармакотерапія в педіатрії та неонатології: моніторинг препаратів, що застосовуються в педіатрії та неонатології, лікарські взаємодії, ФК/ФД моделювання в клінічному аспекті, раціональне використання антибіотиків у педіатрії
Розвиток дітей з ускладненнями ЦНС: від відділення ІТН до первинної медичної допомоги, орофарингеальна дисфагія, захворювання аутичного спектру, рання стимуляція та фізіотерапія
Онлайн участь для всіх бажаючих лікарів з України безкоштовна. При реєстрації просто використовуйте код знижки: UKRAINE2023
Деталі та реєстрація: НАТИСНІТЬ
З повагою та до зустрічі в Гданську та онлайн!
від імені Наукового комітету
проф. Ян Мазела та д-р Івона Домжальська-Попадюк
Кафедра неонатології Краківського медичного університету та кафедра неонатології Гданського медичного університету
Pozdrawiam serdecznie,
Best regards,
mgr inż. Tomasz Pikuła
kom: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Katedra i Klinika Neonatologii
ul. Polna 33, 60-535 Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Tomasz Pikuła, Msc
phone: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Department of Neonatology
33, Polna Street, 60-535 Poznań, Poland
Poznan University of Medical Sciences
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.