7-й конференція ProInfantis 2023. Запрошення

16 березня 2023

Шановні Пані та Панове!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у 7-й конференції ProInfantis 2023, яка відбудеться 1-2 червня цього року. у Гданську та онлайн . Цього року ми зустрінемося в готелі Novotel Marina у Гданську, щоб розширити клінічні знання у сфері догляду за маленькими пацієнтами. Сподіваємося, що представлені нижче теми зацікавлять Вас. Ми намагалися виправдати очікування, тому запросили фахівців у галузі клінічної фармакології, анестезіології, нейрохірургії та медицини розвитку . Крім того, завдяки дуже позитивному сприйняттю тем минулого року та прогресу в галузі ранньої діагностики та хірургічних процедур у педіатрії, ми розширили тематику в галузі нефрології та хірургії . Звичайно, як і кожного року, ми організовуємо практичні семінари, під час яких ми поглибимо наші практичні знання з таких тем, як: спеціальний транспорт N, ЕКГ та неінвазивна підтримка дихання в педіатричних відділеннях.

Ми сподіваємося, що ті з Вас, хто приїде до Гданська, отримають не лише користь від участі в живих сесіях, але й зможуть насолодитися красою Балтійського моря та Труймяста.

Крім того, у нас є для Вас деякі сюрпризи, пов’язані з конференцією ProInfantis, але про це в наступному електронному листі.

 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Хірургічні проблеми: вроджений гідронефроз, пахова грижа, вади сечовивідних шляхів, хірургічне лікування новонароджених з точки зору неонатолога
Анестезіологія в неонатології: анестезія при хірургічних втручаннях, анестезія при малих втручаннях у відділенні інтенсивної терапії
Нефрологія: кістозні зміни нирок, нефротоксичність ліків, полікістозна дисплазія нирок, нефрологічні наслідки недоношеності.
Нейрохірургія: гідроцефалія, краніосиностоз, підкіркова атрофія, дизрафічні дефекти спинномозкового каналу.
Ультразвукова діагностика: роль візуалізаційної діагностики в практиці, клінічні випадки
Харчування: вітамін А, застосування вітамінів у період новонародженості та грудного віку, харчування дітей з дефіцитом, парентеральне харчування, алергія на білок коров'ячого молока, молочні профілі, непереносимість гістаміну, розлади харчування в дитинстві.
Фармакотерапія в педіатрії та неонатології: моніторинг препаратів, що застосовуються в педіатрії та неонатології, лікарські взаємодії, ФК/ФД моделювання в клінічному аспекті, раціональне використання антибіотиків у педіатрії
Розвиток дітей з ускладненнями ЦНС: від відділення ІТН до первинної медичної допомоги, орофарингеальна дисфагія, захворювання аутичного спектру, рання стимуляція та фізіотерапія

 

Онлайн участь для всіх бажаючих лікарів з України безкоштовна. При реєстрації просто використовуйте код знижки: UKRAINE2023

 

Деталі та реєстрація: НАТИСНІТЬ

 

 

З повагою та до зустрічі в Гданську та онлайн!

від імені Наукового комітету
проф. Ян Мазела та д-р Івона Домжальська-Попадюк
Кафедра неонатології Краківського медичного університету та кафедра неонатології Гданського медичного університету

 


 

Pozdrawiam serdecznie,
Best regards,

mgr inż. Tomasz Pikuła
kom: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Katedra i Klinika Neonatologii
ul. Polna 33, 60-535 Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Tomasz Pikuła, Msc
phone: +48 667 367 128
e-mail: tpikula@ump.edu.pl
Department of Neonatology
33, Polna Street, 60-535 Poznań, Poland
Poznan University of Medical Sciences


Інші новини

27 вересня

Анонс! Інформація про вибори Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

18 вересня

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.