14 листопад 2017
ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 16.12.2022 р. з 10-00 до 16-00 год. в м. Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» Києві в онлайн режимі (в додатку Zoom.us) відбудуться науково-практична конференція з міжнародною участю «СКЛАДНОЩІ НЕОНАТАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ».
До участі в онлайн конференції запрошуються керівники медичних закладів, лікарі неонатологи, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини.
Підключення до трансляції відбудеться за допомогою програми "zoom".
Реєстрація учасників на сайте https://www.neonatalscience.com/
До уваги зареєстрованих учасників заходів!
В автоматичному повідомленні про успішно пройдену реєстрацію, в рядку:
Відеоконференція - посилання Відкрити посилання на сеанс - є посиланням для підключення до онлайн конференції 16 грудня 2022р.
Координатор онлайн конференції Шпильова Ірина тел. +38 097 595 50 50.
Президент Асоціації неонатологів України,
член-кор. НАМН України,
д.мед.н., проф. Тетяна Знаменська
27 листопада 2024 року за підтримки компанії Бакстер буде проведено онлайн захід Науково-освітній вебінар «СУЧАСНІ ПІДХОДІ ДО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).