Науково-практична конференція з міжнародною участю «СКЛАДНОЩІ НЕОНАТАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ»

14 грудня 2022

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 16.12.2022 р. з 10-00 до 16-00 год. в м. Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» Києві в онлайн режимі (в додатку Zoom.us) відбудуться науково-практична конференція з міжнародною участю «СКЛАДНОЩІ НЕОНАТАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ».

До участі в онлайн конференції запрошуються керівники медичних закладів, лікарі неонатологи, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини.

Підключення до трансляції відбудеться за допомогою програми "zoom".

 

Реєстрація учасників на сайте https://www.neonatalscience.com/ 

 

До уваги зареєстрованих учасників заходів!

В автоматичному повідомленні про успішно пройдену реєстрацію, в рядку:

Відеоконференція - посилання Відкрити посилання на сеанс  - є посиланням для підключення до онлайн конференції 16 грудня 2022р.

 

Координатор онлайн конференції  Шпильова Ірина тел. +38 097 595 50 50.

 

 

Президент Асоціації неонатологів України,

член-кор. НАМН України,

 д.мед.н., проф.                                                                           Тетяна Знаменська

 


Інші новини

18 вересня

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.