EAPS 2022 - Європейський педіатричний конгрес «Формування майбутнього дитячого здоров’я»

24 жовтня

З 7-11 жовтня в Барселоні відбувся 9-й Європейський педіатричний конгрес «Формування майбутнього дитячого здоров’я». Конгрес був організований трьома провідними європейськими товариствами: Європейською академією педіатрії (EAP), Європейським товариством педіатричних досліджень (ESPR) та Європейським товариством педіатрії та інтенсивної терапії новонароджених (ESPNIC). 

Даний захід став провідною освітньою та дослідницькою платформою, який забезпечив обмін передовими науковими досягнення та  найновішими ідеями  між науковцями та лікарями з-поміж більше ніж 115 країн світу. У заході, якій відбувся у гібридній формі оф/онлайн  взяли участь понад 3000 фахівців.

Асоціація неонатологів України на чолі з президентом Асоціації, член-кор. НАМН України проф. Знаменською Тетяною за підтримки компанії Аmaxa була представлена проф. Воробйовою Ольгою та лікарем Голотою Тетяною з доповіддю Аналіз ацилкарнітинового профілю у новонароджених за результатами розширеного неонатального скринінгу» у секції «Метаболічні розлади у дітей.

Під час перебування на Конгресі була можливість спілкування та обговорення результатів сучасних досліджень зокрема щодо гіпоксичної енцефалопатії, реанімації новонароджених у пологовому залі, а також лікування респіраторного дистрес-синдрому новонароджених на секції, ініційованої Chiesi Farmaceutici.  Протягом роботи міждисциплінарної сесії EFCNI були представлені 6 нових Європейських Стандартів догляду за передчасно народженими дітьми, презентовані останні дані follow up щодо фізичного розвитку та успішності в навчанні передчасно народжених дітей. Подібний обмін досвідом між українськими та іноземними лікарями та науковцями сприяє більш успішному впровадженню нових ідей і технологій у клінічну практику в Україні.

 

 


Інші новини

05 грудня

Ентеральне харчування немовлят: ключові нотатки для лікаря (08.12.22)

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 08.12.2022 р. з 12-00 до 16-00 год. в м. Києві на базі ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" Києві в онлайн режимі (в додатку Zoom.us) відбудуться науково-практична конференція «Ентеральне харчування немовлят: ключові нотатки для лікаря».

06 листопада

ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові виклики сьогодення та можливості»

Науково-практична конференція з міжнародною участю ІV Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Здоров’я жінки та дитини: нові виклики сьогодення та можливості», присвячена 10-річчю роботи Перинатального центру КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» відбудеться 18-19 листопада 2022 року.

24 серпня

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Всіх вітаю з Днем Незалежності, з Днем Державного Прапора Укра]ни, хай мир прийде у кожну родину, мужності нашим захисникам і незламності. Перемога буде за нами!!!

08 серпня

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – це кампанія, організована Всесвітнім альянсом дій у сфері грудного вигодовування. Вважається однією з найбільших спільних кампаній такого роду міжнародних організацій, таких як ВООЗ та ЮНІСЕФ, які пропагують переваги грудного вигодовування. Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається щорічно приблизно в 120 країнах з 1991 року. У більшості країн його святкують кожного 1-7 серпня, однак деякі країни святкують у травні, жовтні або листопаді. Якщо ви хочете більше інформації, відвідайте веб-сайт www.worldbreastfeedingweek.org