Всесвітній тиждень грудного вигодовування

08 серпня

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – це кампанія, організована Всесвітнім альянсом дій у сфері грудного вигодовування. Вважається однією з найбільших спільних кампаній такого роду міжнародних організацій, таких як ВООЗ та ЮНІСЕФ, які пропагують переваги грудного вигодовування. Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається щорічно приблизно в 120 країнах з 1991 року. У більшості країн його святкують кожного 1-7 серпня, однак деякі країни святкують у травні, жовтні або листопаді. Якщо ви хочете більше інформації, відвідайте веб-сайт www.worldbreastfeedingweek.org

Асоціація неонатологів України активно підтримує та бере участь у Всесвітньому тижні грудного вигодовування. Рівень грудного вигодовування значно знизився під час пандемії COVID-19, особливо у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених (NICU) і ще більше в країнах із загалом низьким рівнем грудного вигодовування. Зараз надзвичайно важливо відновити показники грудного вигодовування до рівня до пандемії та зміцнити потенціал систем підтримки грудного вигодовування, щоб захистити, просувати та підтримувати грудне вигодовування, особливо в критичних середовищах, таких як лікарні чи відділення інтенсивної терапії. Мета — підвищити обізнаність про особливу ситуацію, в якій опиняються матері недоношених та госпіталізованих новонароджених, коли йдеться про грудне вигодовування. Віримо, що грудне вигодовування - це подорож, і кожну маму слід заохочувати знайти найкращий шлях для неї та її дитини.


Інші новини

24 серпня

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Всіх вітаю з Днем Незалежності, з Днем Державного Прапора Укра]ни, хай мир прийде у кожну родину, мужності нашим захисникам і незламності. Перемога буде за нами!!!

25 травня

Зі святом Великодня!

Христос Воскрес!

25 травня

Наказ МОЗ від 12.05.2022 № 800 "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

Наказом МОЗ від 12.05.2022 № 800 затверджено стандарти медичної допомоги "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

05 квітня

З днем неонатолога!

З днем неонатолога, шановні колеги!

18 грудня
2021

Указом Президента України від 16 грудня 2021 року №660/2021 присуджено Національну премію України імені Бориса Патона 2021 року.

Згідно УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №660/2021 Національна премія України імені Бориса Патона 2021 року присуджена за роботу "Забезпечення якості медичної допомоги новонародженим дітям в умовах розбудови перинатальної служби в Україні"  колективу під керівництвом доктора медичних наук, заступника директора державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук'янової НАМН України" ЗНАМЕНСЬКОЇ ТЕТЯНИ КОСТЯНТИНІВНИ!