Всесвітній тиждень грудного вигодовування

08 серпня 2022

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – це кампанія, організована Всесвітнім альянсом дій у сфері грудного вигодовування. Вважається однією з найбільших спільних кампаній такого роду міжнародних організацій, таких як ВООЗ та ЮНІСЕФ, які пропагують переваги грудного вигодовування. Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається щорічно приблизно в 120 країнах з 1991 року. У більшості країн його святкують кожного 1-7 серпня, однак деякі країни святкують у травні, жовтні або листопаді. Якщо ви хочете більше інформації, відвідайте веб-сайт www.worldbreastfeedingweek.org

Асоціація неонатологів України активно підтримує та бере участь у Всесвітньому тижні грудного вигодовування. Рівень грудного вигодовування значно знизився під час пандемії COVID-19, особливо у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених (NICU) і ще більше в країнах із загалом низьким рівнем грудного вигодовування. Зараз надзвичайно важливо відновити показники грудного вигодовування до рівня до пандемії та зміцнити потенціал систем підтримки грудного вигодовування, щоб захистити, просувати та підтримувати грудне вигодовування, особливо в критичних середовищах, таких як лікарні чи відділення інтенсивної терапії. Мета — підвищити обізнаність про особливу ситуацію, в якій опиняються матері недоношених та госпіталізованих новонароджених, коли йдеться про грудне вигодовування. Віримо, що грудне вигодовування - це подорож, і кожну маму слід заохочувати знайти найкращий шлях для неї та її дитини.


Інші новини

13 травня

Багатопрофільній клінічній лікарні матері та дитини ім. проф.М.Ф.Руднєва - 110 років!

13 травня 1913 року в Катеринославі (нині м. Дніпро) була створена перша дитяча лікарня півдня України, що було унікальною подією як для того часу, так і зараз. Щиро вітаємо зі святом, шановні колеги! Бажаємо Вам успіхів і великих досягнень! Всі разом ми завжди сподіваємось на краще! Президент асоціації неонатологів України, професор Тетяна ЗНАМЕНСЬКА

01 травня

Сателітний симпозіум компанії Бакстер (Львів; 26.04.2023)

Вельмишановні колеги, насамперед дозвольте подякувати Вам за участь у сателітному симпозіумі компанії "Бакстер" "Нутритивна недостатність у передчасно народжених в Україні", який відбувся у місті Львів 26 квітня 2023 року.

28 березня

Науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра...", 29.03-30.03.23

Асоціація неонатологів України інформує про те, що 29-30.03.2023 р. в онлайн режимі відбудуться науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра: система раннього втручання в Україні. Сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС».

16 березня

7-й конференція ProInfantis 2023. Запрошення

Шановні Пані та Панове!