Он-лайн конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему»

14 листопад 2017

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 29 квітня 2021 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему».

Відкриття. Вступне слово.

«Неонатальний сепсис: ситуація в світі та в Україні»
Тетяна Костянтинівна Знаменська
д.мед.н., проф., заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України (м. Київ, Україна)

«Міжнародні клінічні рекомендації щодо діагностики та лікування сепсису в новонароджених»
Дмитро Олександрович Добрянський
д.мед.н., професор, професор кафедри педіатрії № 2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

«Неонатальні мікози: з чим стикається лікар ВФІТН?»
Воробйова Ольга Володимирівна
д.мед.н., провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»

Наукова дискусія

Завершення онлайн конференції


Інші новини

25 листопад

Науково-освітній вебінар «СУЧАСНІ ПІДХОДІ ДО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»

27 листопада 2024 року за підтримки компанії Бакстер буде проведено онлайн захід Науково-освітній вебінар «СУЧАСНІ ПІДХОДІ ДО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»

27 вересень

Анонс! Інформація про вибори Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

18 вересень

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липень

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липень

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).