03 грудня 2020
У четвер, 3 грудня, о 12:00 програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука запрошує українських неонатологів, представників профільних кафедр та студентів вищих медичних навчальних закладів, а також представників ЗМІ взяти участь в онлайн-конференції на тему «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених».
Посилання для реєстрації учасників доступне https://airtable.com/shrqe9vHVyniuVO0R
Акредитація ЗМІ відбувається за посиланням https://airtable.com/shruqEOf3kKn9vUEQ
Реєстрація відкрита до 09:00, четверга, 3 грудня. Зареєстровані учасники отримають посилання на пряму трансляцію конференції.
Подія проходить у партнерстві з компанією «Н.З.Техно» та Асоціація неонатологів України.
Захід має на меті ознайомити з новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених дітей, зокрема малюків, які народилися передчасно.
Програмою передбачено розгляд наступних тем:
Підвищення кваліфікації медперсоналу, паралельно з оснащенням партнерських медичних закладів найсучаснішим медичним обладнанням, є важливою складовою в створенні мережі сучасних центрів надання допомоги новонародженим «Колиски надії».
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.