Онлайн-конференція «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених»

03 грудня 2020

У четвер, 3 грудня, о 12:00 програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука запрошує українських неонатологів, представників профільних кафедр та студентів вищих медичних навчальних закладів, а також представників ЗМІ взяти участь в онлайн-конференції на тему «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених». 

Посилання для реєстрації учасників доступне https://airtable.com/shrqe9vHVyniuVO0R 

Акредитація ЗМІ відбувається за посиланням https://airtable.com/shruqEOf3kKn9vUEQ 

Реєстрація відкрита до 09:00, четверга, 3 грудня. Зареєстровані учасники отримають посилання на пряму трансляцію конференції.

Подія проходить у партнерстві з  компанією «Н.З.Техно» та Асоціація неонатологів України.  

Захід має на меті ознайомити з новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених дітей, зокрема малюків, які народилися передчасно. 

Програмою передбачено розгляд наступних тем:

  • Ретинопатія в передчасно народжених дітей (доповідач д-р Шад Хусейн, Університетська лікарня Homerton, м. Лондон, Великобританія);
  • Пробіотики та некротичний ентероколіт (доповідач д-р Пол Флемінг, Університетська лікарня Homerton, м. Лондон, Великобританія);
  • Дилеми та пріоритети у відділенні інтенсивної терапії новонароджених під час пандемії COVID-19 (доповідач д-р Мортен Брейндал, Лікарня Rigshospitalet, м. Копенгаген, Данія)
  • Як не нашкодити пацієнтові (Проф. Аврой А. Фанарофф, Університетська клініка Клівленду, США).

Підвищення кваліфікації медперсоналу, паралельно з оснащенням партнерських медичних закладів найсучаснішим медичним обладнанням, є важливою складовою в створенні мережі сучасних центрів надання допомоги новонародженим «Колиски надії».


Інші новини

18 вересня

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.