14 листопад 2017
EFCNI з задоволенням запрошує вас прийняти участь у семінарі «EU-Regulation on Human Milk» у середу, 18 листопада (14:00 - 15:30 за центральноєвропейським часом). Організаторами семінару стануть члени Європарламенту проф. Д-р Анжеліка Ніблер та Радка Максова. Спікери високого рівня поділяться своїм досвідом з теми жіночого молока та наголосять на необхідності регулювання в Європейському Союзі. Детальну програму ви знайдете у додатку.
Ви можете приєднатися до події, перейшовши за цим посиланням: https://bit.ly/3ozLFLj
На семінарі буде розглянуто значення людського молока у харчуванні немовлят - особливо для розвитку та росту недоношених, хворих та немовлят із низькою вагою. Коли власного молока матері немає, рекомендується донорське жіноче молоко другим найкращим вибором. Однак донорське жіноче молоко та банки молока залишаються нерегульованими в Європейському Союзі, що призводить до правової невизначеності, відсутності достатніх стандартів якості та безпеки та обмеженого доступу в багатьох країнах. Для вирішення цього питання ми закликаємо європейських політичних діячів вжити заходів для забезпечення найякіснішої допомоги нашим наймолодшим та найуразливішим членам суспільства.
Ми дуже раді випуску рекомендацій щодо політики та дуже сподіваємось на семінар, плідні обговорення та запрошення Вас там.
Найкращі побажання,
Сільке Мадер, проф. Люк Ціммерманн, д-р Йоханна Костенцер
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Сучасний підхід до менеджменту новонароджених після виписки зі стаціонару», яка пройде 27-28 березня 2025 року. Захід відбудеться в режимі online (за допомогою програми zoom).
13.12.2024 відбулася підсуткова конференція асоціації неонатологів України «Актуальні напрямки медичної допомоги новонародженим в Україні. Підсумки року». Починаємо публікацію матеріалів конференції.
9 січня 2025 року дружина Міністра закордонних справ, очільниця Платформи “Подружжя українських дипломатів” пані Тетяна Сибіга та донька Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні, лікар-клініцист пані Іділ Білген (İdil Bilgen) відвідали ДУ «Всеукраїнській центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України». Під час зустрічі вони спілкувалися з Президентом НАМНУ, академиком НАМН України Віталієм Цимбалюком, генеральним директором, академіком НАМН України Юрієм Антипкіним, заступниками генерального директора - членом-кореспондента НАМНУ професором, пані Тетяною Знаменською та членом-кореспондентом НАМНУ професором, пані Тетяною Татарчук. Учасники заходу обговорили ключові питання збереження здоров’я нації та, зокрема, профілактики онкологічних захворювань у жінок.
ДП "Державний експертний центр МОЗ України" затвердив текст Інформаційного листа-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо лікарських засобів Нумета G13E, Нумета G16E (у вкладенні)
ДП "Державний експертний центр МОЗ України" затвердив текст Інформаційного листа-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо лікарських засобів Нумета G13E, Нумета G16E (у вкладенні)