Онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених»

23 вересня

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 8 жовтня 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених».

До участі в заході запрошуються керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги та анестезіологи, лікарі загальної практики сімейної медицини, члени асоціації неонатологів України.

 

Програма конференції

Відкриття. Вступне слово.
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Неонатальний холестаз: ключові акценти для лікаря
Клименко Тетяна Михайлівна
завідувач кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.мед.н., проф.

Гемолітична хвороба новонароджених: сучасні підходи до лікування
Мавропуло Тетяна Карлівна
професор кафедри педіатрії 3 та неонатології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», д.мед.н., проф.

Гіпербілірубінемії новонароджених, як маркер хірургічної проблеми у дитини
Горбатюк Ольга Михайлівна
професор кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, д.мед.н., проф.
Курило Галина Василівна
завідувачка другого хірургічного відділення – відділення хірургії новонароджених та корекції вроджених вад розвитку Львівської міської клінічної лікарні, к.мед.н. 

Інфекційні гіпербілірубінемії в новонароджених: диференційна діагностика та тактика ведення
Редько Ірина Іванівна
професор кафедри педіатрії і неонатології з курсом амбулаторної педіатрії ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», д.мед.н., проф.

Диференційна діагностика жовтяниць новонароджених з точки зору доказової медицини
Годованець Юлія Дмитрівна
професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., проф.

Дискусійні питання впливу харчування на перебіг гіпербілірубінемій у новонароджених
Воробйова Ольга Володимирівна
провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., проф.

Здорова новонароджена дитина: до та після виписки додому (згідно міжнародних клінічних рекомендацій)
Голота Тетяна Вікторівна
науковий співробітник відділення неонатології, директор центру катамнеза ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»

Шляхи покращення лактації у жінок, що народили передчасно
Лазо Ірина Іванівна
лікар акушер-гінеколог, провідний консультант банку грудного молока, спеціаліст з питань лактації КНП «Перинатальний центр міста Києва»

Наукова дискусія. Питання та відповіді.
Завершення онлайн конференції.
 

Партнери


Інші новини

15 жовтня

ІІ Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Перинатальна допомога в умовах реформування системи охорони здоров’я: проблеми і перспективи»

27-28 листопада в Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії пройде науково-практична он-лайн конференція з міжнародною участю ІІ Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Перинатальна допомога в умовах реформування системи охорони здоров’я: проблеми і перспективи», присвячена 100-річчю Української медичної стоматологічної академії (згідно реєстру МОН України на 2020 р., від 20.02.2020р. № 125).

30 червня

Онлайн конференція «Неонатальний менеджмент: поширені питання щоденної практики»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 30 червня 2020 року об 11.00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Неонатальний менеджмент: поширені питання щоденної практики». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

23 травня

Онлайн конференція «Нутрітивна підтримка новонароджених і дітей першого року життя»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 27 травня 2020 з 13:00 до 15:00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Нутрітивна підтримка новонароджених і дітей першого року життя». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

02 квітня

Он-лайн конференція «Організаційні питання медичної допомоги новонародженим в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) в Україні»

7 квітня 2020 року о 12:00 на базі ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України" відбудеться он-лайн конференція присвячена проблемі коронавірусної інфекції в акушерстві та неонатології. До участі запрошуються завідувачі неонатальних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

12 лютого

ІХ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії»

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІХ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії», яка відбудеться 19-20 березня 2020 року в отелі Radisson Blu, с. Паляниця, Буковель, Івано-Франківська обл.