Онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених»

23 вересня 2020

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 8 жовтня 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених».

До участі в заході запрошуються керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги та анестезіологи, лікарі загальної практики сімейної медицини, члени асоціації неонатологів України.

 

Програма конференції

Відкриття. Вступне слово.
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Неонатальний холестаз: ключові акценти для лікаря
Клименко Тетяна Михайлівна
завідувач кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.мед.н., проф.

Гемолітична хвороба новонароджених: сучасні підходи до лікування
Мавропуло Тетяна Карлівна
професор кафедри педіатрії 3 та неонатології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», д.мед.н., проф.

Гіпербілірубінемії новонароджених, як маркер хірургічної проблеми у дитини
Горбатюк Ольга Михайлівна
професор кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, д.мед.н., проф.
Курило Галина Василівна
завідувачка другого хірургічного відділення – відділення хірургії новонароджених та корекції вроджених вад розвитку Львівської міської клінічної лікарні, к.мед.н. 

Інфекційні гіпербілірубінемії в новонароджених: диференційна діагностика та тактика ведення
Редько Ірина Іванівна
професор кафедри педіатрії і неонатології з курсом амбулаторної педіатрії ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», д.мед.н., проф.

Диференційна діагностика жовтяниць новонароджених з точки зору доказової медицини
Годованець Юлія Дмитрівна
професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., проф.

Дискусійні питання впливу харчування на перебіг гіпербілірубінемій у новонароджених
Воробйова Ольга Володимирівна
провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., проф.

Здорова новонароджена дитина: до та після виписки додому (згідно міжнародних клінічних рекомендацій)
Голота Тетяна Вікторівна
науковий співробітник відділення неонатології, директор центру катамнеза ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»

Шляхи покращення лактації у жінок, що народили передчасно
Лазо Ірина Іванівна
лікар акушер-гінеколог, провідний консультант банку грудного молока, спеціаліст з питань лактації КНП «Перинатальний центр міста Києва»

Наукова дискусія. Питання та відповіді.
Завершення онлайн конференції.
 

Партнери


Інші новини

13 травня

Багатопрофільній клінічній лікарні матері та дитини ім. проф.М.Ф.Руднєва - 110 років!

13 травня 1913 року в Катеринославі (нині м. Дніпро) була створена перша дитяча лікарня півдня України, що було унікальною подією як для того часу, так і зараз. Щиро вітаємо зі святом, шановні колеги! Бажаємо Вам успіхів і великих досягнень! Всі разом ми завжди сподіваємось на краще! Президент асоціації неонатологів України, професор Тетяна ЗНАМЕНСЬКА

01 травня

Сателітний симпозіум компанії Бакстер (Львів; 26.04.2023)

Вельмишановні колеги, насамперед дозвольте подякувати Вам за участь у сателітному симпозіумі компанії "Бакстер" "Нутритивна недостатність у передчасно народжених в Україні", який відбувся у місті Львів 26 квітня 2023 року.

28 березня

Науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра...", 29.03-30.03.23

Асоціація неонатологів України інформує про те, що 29-30.03.2023 р. в онлайн режимі відбудуться науково-практична конференція «Розлади аутистичного спектра: система раннього втручання в Україні. Сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС».

16 березня

7-й конференція ProInfantis 2023. Запрошення

Шановні Пані та Панове!