Онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених»

23 вересня 2020

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 8 жовтня 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Деякі питання та сучасний менеджмент гіпербілірубінемій  у новонароджених».

До участі в заході запрошуються керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги та анестезіологи, лікарі загальної практики сімейної медицини, члени асоціації неонатологів України.

 

Програма конференції

Відкриття. Вступне слово.
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Неонатальний холестаз: ключові акценти для лікаря
Клименко Тетяна Михайлівна
завідувач кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.мед.н., проф.

Гемолітична хвороба новонароджених: сучасні підходи до лікування
Мавропуло Тетяна Карлівна
професор кафедри педіатрії 3 та неонатології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», д.мед.н., проф.

Гіпербілірубінемії новонароджених, як маркер хірургічної проблеми у дитини
Горбатюк Ольга Михайлівна
професор кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, д.мед.н., проф.
Курило Галина Василівна
завідувачка другого хірургічного відділення – відділення хірургії новонароджених та корекції вроджених вад розвитку Львівської міської клінічної лікарні, к.мед.н. 

Інфекційні гіпербілірубінемії в новонароджених: диференційна діагностика та тактика ведення
Редько Ірина Іванівна
професор кафедри педіатрії і неонатології з курсом амбулаторної педіатрії ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», д.мед.н., проф.

Диференційна діагностика жовтяниць новонароджених з точки зору доказової медицини
Годованець Юлія Дмитрівна
професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., проф.

Дискусійні питання впливу харчування на перебіг гіпербілірубінемій у новонароджених
Воробйова Ольга Володимирівна
провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., проф.

Здорова новонароджена дитина: до та після виписки додому (згідно міжнародних клінічних рекомендацій)
Голота Тетяна Вікторівна
науковий співробітник відділення неонатології, директор центру катамнеза ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»

Шляхи покращення лактації у жінок, що народили передчасно
Лазо Ірина Іванівна
лікар акушер-гінеколог, провідний консультант банку грудного молока, спеціаліст з питань лактації КНП «Перинатальний центр міста Києва»

Наукова дискусія. Питання та відповіді.
Завершення онлайн конференції.
 

Партнери


Інші новини

04 травня

Он-лайн конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 29 квітня 2021 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему».

28 лютого

Онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 25 лютого 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії».

19 лютого

Онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 11 лютого 2020 р. відбулась онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах».

10 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 16 грудня 2020 р. з 11:00 до 17:00 в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики».

03 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених»

У четвер, 3 грудня, о 12:00 програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука запрошує українських неонатологів, представників профільних кафедр та студентів вищих медичних навчальних закладів, а також представників ЗМІ взяти участь в онлайн-конференції на тему «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених».