14 листопад 2017
ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 30 червня 2020 року об 11.00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Неонатальний менеджмент: поширені питання щоденної практики». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.
Доступний відеозапис заходу за посиланням
пароль: 4d.03$67
Програма онлайн конференції
ВІДКРИТТЯ. ВСТУПНЕ СЛОВО.
«ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ»
Тетяна Костянтинівна Знаменська
Президент Асоціації неонатологів України, заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., проф.
«НЕЕФЕКТИВНІСТЬ СРАР І СУРФАКТАНТ»
Добрянський Дмитро Олександрович
професор кафедри педіатрії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, д.мед.н., професор
«СУЧАСНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПРОБІОТИКІВ В НЕОНАТАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ»
Тетяна Костянтинівна Знаменська
заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н., проф.
«ХАРЧУВАННЯ НЕДОНОШЕНИХ НОВОНАРОДЖЕНИХ: КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ЩОДЕННОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»
Воробйова Ольга Володимирівна
провідний науковий співробітник відділення неонатології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», д.мед.н.
«ЯКІСТЬ БІЛКА – КОМФОРТНЕ ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ»
Бакаєва Олена Миколаївна
лікар-неонатолог, НДСЛ “ОХМАТДИТ” МОЗ України
«ПОСТБІОТИКИ - НОВА КОНЦЕПЦІЯ В ХАРЧУВАННІ ДІТЕЙ»
Няньковська Олена Сергіївна
професор кафедри педіатрії та неонатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, д.мед.н., професор
«СТАНДАРТИЗОВАНЕ ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВИКОРИСТАННЯ В НЕОНАТАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ»
Бабченко Роман Анатолійович
маркетинг-менеджер, компанія «Бакстер», к.мед.н.
«ІНДИВІДУАЛІЗОВАНИЙ ПІДХІД ДО КОМПЛЕКСНОГО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ. СТРАТЕГІЯ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»
Лапоног Сергій Петрович
завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених, Житомирський обласний перинатальний центр, к.мед.н.
«ПІДХОДИ ДО ВЕДЕННЯ ПАЦІЄНТІВ В ОБСЕРВАЦІЇ ТА СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ ЗАХИСТУ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ ВІД ЗАРАЖЕННЯ ГРВІ ТА COVID-19. БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ БАР «ПРОТЕФЛАЗІД» В МЕДИЦИНІ ТА ПЕДІАТРІЇ»
Височина Ірина Леонідівна
завідувачка кафедри сімейної медицини ДЗ «Дніпропетровська медична академія», д.мед.н., професор
«УТОЧНЮЮЧА ДІАГНОСТИКА ПРИ СПАДКОВИХ ХВОРОБАХ ОБМІНУ РЕЧОВИН»
Голота Тетяна Вікторівна
лікар-неонатолог, фахівець з метаболічної педіатрії, завідувачка центру катамнезу ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»
НАУКОВА ДИСКУСІЯ. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ.
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.