ІХ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії»

12 лютого 2020

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІХ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії», яка відбудеться 19-20 березня 2020 року в отелі Radisson Blu, с. Паляниця, Буковель, Івано-Франківська обл.

Тематика конгресу: Дитяча анестезіологія, інтенсивна терапія та неонатологія.

Головні питання, які розглядатимуться на конференції:

  • Невідкладні стани у неонатології та дитячій анестезіології інтенсивній терапії
  • Менеджмент болю у новонароджених та дітей: майстер класи та лекції з в/в, інгаляційної та реґіонарної анестезії
  • ШВЛ/ВЧВЛ, інвазивні та неінвазивні методи: майстер класи та лекції
  • УЗ у практиці анестезіолога та лікаря відділення інтенсивної терапії: лекції та майстеркласи
  • Лікування бронхолегеневої дисплазії
  • Нейромоніторинг у новонароджених та дітей
  • Сепсис у дітей та новонароджених
  • Коагуляція при септичних станах  
  • Некротизуючий ентероколіт у новонароджених
  • Гострі пошкодження нирок у новонароджених та дітей
  • Тактика лікаря при отруєннях у дітей
  • Організаційні питання навчання та роботи лікаря анестезіолога та лікаря відділення інтенсивної терапії 

Робочі мови конгресу: українська, російська, англійська

Реєстраційний внесок: 500 грн. У вартість входить: відвідування сесій, 2 кава-брейки, матеріали конференції, сертифікат учасника, незабутня атмосфера Карпат та можливість налагодити професійні контакти з багатьма колегами.

Реєстраційна форма:
https://forms.gle/HQRWqFpGqB181MJ96

Загальні питання:
Кутько Наталія Марківна 066 853 83 02
Сизон Вікторія Олегівна 098 432 42 41

Попередня програма


Інші новини

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

09 листопада
2023

Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).

01 листопада
2023

Cемінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН»

23-25 жовтня 2023 р. у місті Мукачево на базі Палацу культури та мистецтв  (вул. Августина Штефана, 19) пройшов триденний семінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН» для лікарів  неонатологів та дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Закарпатської області, які використовують у своїй практиці введення сурфактанту та призначення парентерального харчування