14 листопад 2017
14 грудня 2019 року у Києві пройшло розширене засідання Правління Асоціації неонатологів України та науково-практична конференція «Концепція стратегічного розвитку діяльності асоціації неонатологів України». На заході були представлені основні перспективні напрямки діяльності Асоціації, перші результати впровадження міжнародних рекомендацій, стандартів по наданню допомоги новонародженим та майбутні плани їх використання в практиці лікарів в Україні.
У заході взяли участь керівники регіональних відділень та представництв Асоціації, члени Правління, головні позаштатні спеціалісти обласних управлінь охорони здоров'я з питань неонатології, професорсько-викладацький склад профільних кафедр з педіатрії, неонатології, дитячій хірургії та анестезіології.
Діяльність Асоціації за період жовтень-грудень 2019 року
Т.К. Знаменська
Як уникнути ускладнень при парентеральному харчуванні
І.О. Анікін
Ключові акценти парентерального харчування недоношених новонароджених з моменту народження
О.В. Воробйова
Современный подход к парентеральному питанию в педиатрической практике
Р.А. Бабченко
Дискусійні питання профілактики вітамін К залежних кровотеч у новонароджених
О.В. Воробйова
Ведення новонароджених з підозрою на ранній неонатальний сепсис
Т.М. Клименко
Место пробиотиков в современных стандартах оказания медицинской помощи недоношенным детям
Т.К. Знаменська
27 листопада 2024 року за підтримки компанії Бакстер буде проведено онлайн захід Науково-освітній вебінар «СУЧАСНІ ПІДХОДІ ДО ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).