IV Міждисциплінарний науковий конгрес «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»

14 листопад 2017

6-8 листопада 2019 року у м. Києві відбувся IV Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології». Під час роботи конгресу вітчизняні фахівці мали можливість обмінятися досвідом із провідними спеціалістами із США, Ізраїлю, Польщі, Бельгії, Великої Британії, Франції, Литви та Росії.

В рамках конференції була організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

Асоціацією неонатологів України на чолі із Президентом, професором Тетяною Знаменською була організована неонатологічна секція: «Інтенсивна терапія критичних станів в неонатології». 

Головним координатором засідання була проф. Знаменська Т.К., а модераторами - проф. Воробйова О.В. та проф. Лук’янова І.С.

Модератори та інші учасники мали можливість обговорити актуальні питання надання сучасної медичної допомоги вагітним та новонародженим в умовах нинішніх реалій. Розбір надскладних клінічних випадків та Європейських стандартів, безумовно важливі для розширення світогляду вітчизняних лікарів та арсеналу доступних діагностичних та лікувальних методик. Представлений матеріал доповідей виконаний на високому професійному рівні, був сучасним та актуальним. В кінці відбулась активна дискусія та обговорювались клінічні питання.

Неонатальний скринінг в Україні: реалії та перспективи
Знаменська Т.К., Київ

Розширений неонатальний скринінг у діагностиці та профілактиці метаболічних кризових станів
Воробйова О.В., Київ

Невідкладні заходи при розвитку декомпенсованих станів у новонароджених при спадкових хворобах обміну речовин
Голота Т.В., Київ

Перинатальні предиктори розвитку серцевої недостатності у ранньому неонатальному періоді
Лук’янова І.С.,Київ

Введення сурфактанту за допомогою тонкого катетеру: практичні рекомендації
Воробйова О.В., Київ

Анестезіологічний супровід новонароджених у Перинатальному центрі при проведенні малих хірургічних втручань
Біла В.В, Тишкевич В.М., Гошук М,В., Київ

Біль у новонароджених, «так» чи «ні» аналгоседації у ВІТ
Похилько В.І., Адамчук Н.М., Полтава

Сучасні методи лікування новонароджених з асфіксією при народженні у Перинатальному центрі
Біла В.В., Тишкевич В.М., Бруханська Т.Л., Ірха Т.П., Ободовська С.В., Київ

Надання допомоги новонародженим з водянкою плоду
Біла В.В, Тишкевич В.М., Барановська О.В,, Бондаренко Н.П., Трохименко А.О., Київ  


Інші новини

27 вересень

Анонс! Інформація про вибори Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

18 вересень

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липень

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липень

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червень

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.