IV Міждисциплінарний науковий конгрес «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»

08 листопада 2019

6-8 листопада 2019 року у м. Києві відбувся IV Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології». Під час роботи конгресу вітчизняні фахівці мали можливість обмінятися досвідом із провідними спеціалістами із США, Ізраїлю, Польщі, Бельгії, Великої Британії, Франції, Литви та Росії.

В рамках конференції була організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

Асоціацією неонатологів України на чолі із Президентом, професором Тетяною Знаменською була організована неонатологічна секція: «Інтенсивна терапія критичних станів в неонатології». 

Головним координатором засідання була проф. Знаменська Т.К., а модераторами - проф. Воробйова О.В. та проф. Лук’янова І.С.

Модератори та інші учасники мали можливість обговорити актуальні питання надання сучасної медичної допомоги вагітним та новонародженим в умовах нинішніх реалій. Розбір надскладних клінічних випадків та Європейських стандартів, безумовно важливі для розширення світогляду вітчизняних лікарів та арсеналу доступних діагностичних та лікувальних методик. Представлений матеріал доповідей виконаний на високому професійному рівні, був сучасним та актуальним. В кінці відбулась активна дискусія та обговорювались клінічні питання.

Неонатальний скринінг в Україні: реалії та перспективи
Знаменська Т.К., Київ

Розширений неонатальний скринінг у діагностиці та профілактиці метаболічних кризових станів
Воробйова О.В., Київ

Невідкладні заходи при розвитку декомпенсованих станів у новонароджених при спадкових хворобах обміну речовин
Голота Т.В., Київ

Перинатальні предиктори розвитку серцевої недостатності у ранньому неонатальному періоді
Лук’янова І.С.,Київ

Введення сурфактанту за допомогою тонкого катетеру: практичні рекомендації
Воробйова О.В., Київ

Анестезіологічний супровід новонароджених у Перинатальному центрі при проведенні малих хірургічних втручань
Біла В.В, Тишкевич В.М., Гошук М,В., Київ

Біль у новонароджених, «так» чи «ні» аналгоседації у ВІТ
Похилько В.І., Адамчук Н.М., Полтава

Сучасні методи лікування новонароджених з асфіксією при народженні у Перинатальному центрі
Біла В.В., Тишкевич В.М., Бруханська Т.Л., Ірха Т.П., Ободовська С.В., Київ

Надання допомоги новонародженим з водянкою плоду
Біла В.В, Тишкевич В.М., Барановська О.В,, Бондаренко Н.П., Трохименко А.О., Київ  


Інші новини

30 червня

Онлайн конференція «Неонатальний менеджмент: поширені питання щоденної практики»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 30 червня 2020 року об 11.00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Неонатальний менеджмент: поширені питання щоденної практики». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

23 травня

Онлайн конференція «Нутрітивна підтримка новонароджених і дітей першого року життя»

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 27 травня 2020 з 13:00 до 15:00 в м. Києві на базі інституту відбудеться он-лайн конференція «Нутрітивна підтримка новонароджених і дітей першого року життя». До участі у заході запрошуються завідувачі неонатологічних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

02 квітня

Он-лайн конференція «Організаційні питання медичної допомоги новонародженим в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) в Україні»

7 квітня 2020 року о 12:00 на базі ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України" відбудеться он-лайн конференція присвячена проблемі коронавірусної інфекції в акушерстві та неонатології. До участі запрошуються завідувачі неонатальних відділень, завідувачі ВІТН, лікарі неонатологи, лікарі дитячі анестезіологи.

12 лютого

ІХ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії»

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІХ Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої анестезіології та інтенсивної терапії», яка відбудеться 19-20 березня 2020 року в отелі Radisson Blu, с. Паляниця, Буковель, Івано-Франківська обл.

05 лютого

Науково-практична конференція «Інтенсивна терапія новонароджених. Сучасний менеджмент виходжування передчасно народжених дітей»

5-6 листопада 2019 року програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука провела в Києві 11-у науково-практичну конференцію на тему «Інтенсивна терапія новонароджених. Сучасний менеджмент виходжування передчасно народжених дітей». Захід ознайомив українських неонатологів із новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених дітей, у тому числі малюків, які народилися передчасно.