IV Міждисциплінарний науковий конгрес «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»

08 листопада 2019

6-8 листопада 2019 року у м. Києві відбувся IV Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології». Під час роботи конгресу вітчизняні фахівці мали можливість обмінятися досвідом із провідними спеціалістами із США, Ізраїлю, Польщі, Бельгії, Великої Британії, Франції, Литви та Росії.

В рамках конференції була організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

Асоціацією неонатологів України на чолі із Президентом, професором Тетяною Знаменською була організована неонатологічна секція: «Інтенсивна терапія критичних станів в неонатології». 

Головним координатором засідання була проф. Знаменська Т.К., а модераторами - проф. Воробйова О.В. та проф. Лук’янова І.С.

Модератори та інші учасники мали можливість обговорити актуальні питання надання сучасної медичної допомоги вагітним та новонародженим в умовах нинішніх реалій. Розбір надскладних клінічних випадків та Європейських стандартів, безумовно важливі для розширення світогляду вітчизняних лікарів та арсеналу доступних діагностичних та лікувальних методик. Представлений матеріал доповідей виконаний на високому професійному рівні, був сучасним та актуальним. В кінці відбулась активна дискусія та обговорювались клінічні питання.

Неонатальний скринінг в Україні: реалії та перспективи
Знаменська Т.К., Київ

Розширений неонатальний скринінг у діагностиці та профілактиці метаболічних кризових станів
Воробйова О.В., Київ

Невідкладні заходи при розвитку декомпенсованих станів у новонароджених при спадкових хворобах обміну речовин
Голота Т.В., Київ

Перинатальні предиктори розвитку серцевої недостатності у ранньому неонатальному періоді
Лук’янова І.С.,Київ

Введення сурфактанту за допомогою тонкого катетеру: практичні рекомендації
Воробйова О.В., Київ

Анестезіологічний супровід новонароджених у Перинатальному центрі при проведенні малих хірургічних втручань
Біла В.В, Тишкевич В.М., Гошук М,В., Київ

Біль у новонароджених, «так» чи «ні» аналгоседації у ВІТ
Похилько В.І., Адамчук Н.М., Полтава

Сучасні методи лікування новонароджених з асфіксією при народженні у Перинатальному центрі
Біла В.В., Тишкевич В.М., Бруханська Т.Л., Ірха Т.П., Ободовська С.В., Київ

Надання допомоги новонародженим з водянкою плоду
Біла В.В, Тишкевич В.М., Барановська О.В,, Бондаренко Н.П., Трохименко А.О., Київ  


Інші новини

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

12 липня

Розширене засідання Асоціації неонатологів України по розробці клінічних протоколів (4.07.2023-13.07.2023)

Протягом останнього десятиріччя при підтримці Асоціації неонатологів України іде планова та методологічна робота по створенню, розробки та впровадженню клінічних протоколів та настанов, що відповідають міжнародним стандартам. Даний науково-методичний підхід є важливим навчальним і науково-практичним підґрунтям впровадження доказової медичної бази та передових світових стандартів у практику неонатологічної служби України.

29 червня

Науково-практична конференція «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціація неонатологів України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Неонатальний менеджмент: оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців», яка відбудеться 30 червня 2023 р.