IV Міждисциплінарний науковий конгрес «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»

08 листопада 2019

6-8 листопада 2019 року у м. Києві відбувся IV Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології». Під час роботи конгресу вітчизняні фахівці мали можливість обмінятися досвідом із провідними спеціалістами із США, Ізраїлю, Польщі, Бельгії, Великої Британії, Франції, Литви та Росії.

В рамках конференції була організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

Асоціацією неонатологів України на чолі із Президентом, професором Тетяною Знаменською була організована неонатологічна секція: «Інтенсивна терапія критичних станів в неонатології». 

Головним координатором засідання була проф. Знаменська Т.К., а модераторами - проф. Воробйова О.В. та проф. Лук’янова І.С.

Модератори та інші учасники мали можливість обговорити актуальні питання надання сучасної медичної допомоги вагітним та новонародженим в умовах нинішніх реалій. Розбір надскладних клінічних випадків та Європейських стандартів, безумовно важливі для розширення світогляду вітчизняних лікарів та арсеналу доступних діагностичних та лікувальних методик. Представлений матеріал доповідей виконаний на високому професійному рівні, був сучасним та актуальним. В кінці відбулась активна дискусія та обговорювались клінічні питання.

Неонатальний скринінг в Україні: реалії та перспективи
Знаменська Т.К., Київ

Розширений неонатальний скринінг у діагностиці та профілактиці метаболічних кризових станів
Воробйова О.В., Київ

Невідкладні заходи при розвитку декомпенсованих станів у новонароджених при спадкових хворобах обміну речовин
Голота Т.В., Київ

Перинатальні предиктори розвитку серцевої недостатності у ранньому неонатальному періоді
Лук’янова І.С.,Київ

Введення сурфактанту за допомогою тонкого катетеру: практичні рекомендації
Воробйова О.В., Київ

Анестезіологічний супровід новонароджених у Перинатальному центрі при проведенні малих хірургічних втручань
Біла В.В, Тишкевич В.М., Гошук М,В., Київ

Біль у новонароджених, «так» чи «ні» аналгоседації у ВІТ
Похилько В.І., Адамчук Н.М., Полтава

Сучасні методи лікування новонароджених з асфіксією при народженні у Перинатальному центрі
Біла В.В., Тишкевич В.М., Бруханська Т.Л., Ірха Т.П., Ободовська С.В., Київ

Надання допомоги новонародженим з водянкою плоду
Біла В.В, Тишкевич В.М., Барановська О.В,, Бондаренко Н.П., Трохименко А.О., Київ  


Інші новини

04 травня

Он-лайн конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 29 квітня 2021 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «Сепсис у новонароджених: сучасний погляд на проблему».

28 лютого

Онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 25 лютого 2020 р. в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбулась онлайн-конференція «COVID-19 в педіатрії».

19 лютого

Онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 11 лютого 2020 р. відбулась онлайн-конференція «Сучасний підхід до інфекційного контролю в медичних закладах».

10 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" та Асоціація неонатологів України інформують про те, що 16 грудня 2020 р. з 11:00 до 17:00 в місті Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України" відбудеться онлайн-конференція «Окремі питання неонатології: нотатки для щоденної практики».

03 грудня
2020

Онлайн-конференція «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених»

У четвер, 3 грудня, о 12:00 програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука запрошує українських неонатологів, представників профільних кафедр та студентів вищих медичних навчальних закладів, а також представників ЗМІ взяти участь в онлайн-конференції на тему «Окремі питання інтенсивної терапії новонароджених».